Wyniki wystaw w 2003 roku

Wyniki są nieoficjalne i zostały opublikowane dzięki mrówczej pracy członków listy dyskusyjnej GOLDENY.
Dziękujemy! :-)


cofnij



Katowice Warszawa (M) Dobre Miasto Jelenia Góra Kielce Bytom Płock Lublin Ostróda Racibórz Szczecin Kraków Warszawa (K) Augustów Ustroń Gdynia Toruń Nowy Targ Białystok Włocławek Zielona Góra Lublin_klubowa Antoninek Wrocław Przechlewko Rybnik Zabrze Poznań



Wszelkie wyniki, uzupełnienia, poprawki i informacje mile widziane.





KATOWICE - międzynarodowa 28-30.03.
Sędzia: Istvan Nagy (Węgry)

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.I ESTRO Euro Plus
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.II VA BANQUE Kwintesencja
Kl.szczeniąt obiecujący, lok.III FLOYD Slovakia Golden
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, doskonała, lok.I DON JUAN Marakita
Kl.młodzieży doskonała, lok.II PAJERO APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała, lok.III IVAN Yavanna
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV DIONIZY Marakita
Kl.pośrednia CWC, CACIB, NPwR, BOB, doskonała, lok.I ASTON MARITN No1 Złote Marzenie
Kl.pośrednia doskonała, lok.II BON JOVI Marakita
Kl.pośrednia doskonała, lok.III EBER DONN z Niedźwiedziej Gwary
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV ARGO z Brdskych Luk
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I FAWORYT Bufor
Kl.otwarta doskonała, lok.II FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała, lok.III BEST DRAGO Z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała, lok.IV BRUS Z Ulicy Torowej
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I EXPERT of Blue Erinor
Kl.championów CWC, RES.CACIB, doskonała, lok.I ALEX od Hrady Veveri
Kl.championów doskonała, lok.II YOUR MAJESTY Kwintesencja
Kl.championów doskonała, lok.III TRUBADUR Białe Złoto
Kl.championów doskonała, lok.IV CHIVAS REGAL z Zagłębia

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.I SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.II Cheek To Cheek TOO HOT TO HANDLE
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.III BEZA Hiatus
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.IV DALIA LA UNICA Goldenmania
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, doskonała, lok.I BEAUTY QUEEN Scandynavia Finland
Kl.młodzieży doskonała, lok.II BACCARA Złote Marzenia
Kl.młodzieży doskonała, lok.III MOON'A Gordius
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV LUFKA LIKE ME Berkanan
Kl.pośrednia CWC, CACIB, NSwR, doskonała, lok.I EUNICE BIAŁE ZŁOTO Cave Canem
Kl.pośrednia doskonała, lok.II BONITA Dar Losu
Kl.pośrednia doskonała, lok.III CYNTHIA Marakita
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV BAJKA Dar Losu
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I KARIN z Gniazda Toli
Kl.otwarta doskonała, lok.II BELLE BIJOU z Lesnych Ostepów
Kl.otwarta doskonała, lok.III ANETKA Ogród Sekretów
Kl.otwarta doskonała, lok.IV FIONA Bufor
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I AIMEE od Hradu Veveri
Kl.championów CWC, Res. CACIB, doskonała, lok.I ON MY MIND Oligarchia FCI
Kl.championów doskonała, lok.II BONI z Zagłębia
Kl.championów doskonała, lok.III SYBILLA Cave Canem


cofnij


WARSZAWA - międzynarodowa 4-6.04.
Sędzia: Norman Huidobro Corbett (Hiszpania)

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wyb. obiecujący, lok.I VA BANQUE Kwintesencja
Kl.szczeniąt wyb. obiecującylok.II GRYMAS Dobre Fluidy
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, doskonała, lok.I BARBO Scandinavia Finland
Kl.młodzieży doskonała, lok.II TOAST MASTER Ritzilyn
Kl.młodzieży doskonała, lok.III KRYSZTAL Complement
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV IVAN Yavanna
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I MR. PERKINS Golden Music
Kl.pośrednia doskonała, lok.II OCEAN Falkorn
Kl.pośrednia doskonała, lok.III DE NIRO Herkus
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV JANTAR Gordius
Kl.otwarta CWC, Res. CACIB, doskonała, lok.I BEST DARGO z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała, lok.II HIGHLAND DREAM Prima
Kl.otwarta doskonała, lok.III BRUTUS Gordius
Kl.otwarta doskonała, lok.IV FUNT Gordius
Kl.championów CWC, CACIB. Zw. Rasy, doskonała, lok.I HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.honorowa doskonała, lok.I CHICAGO of Top Team

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt Najlepsze szczenie w rasie, wybitnie obiecujaca, lok.I TOO HOT TO HANDLE Cheek to Cheek
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujaca, lok.II ZAWSZE ZE MNĄ Prima
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujaca, lok.III FREE Rejentówka
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujaca, lok.IV FOR YOUR LIFE Rejentówka
Kl.młodzieży Zw. młodzieży, doskonała, lok.I NESCA Complement
Kl.młodzieży doskonała, lok.II OLEŃKA Goldi
Kl.młodzieży doskonała, lok.III PERI PERI Complement
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV NUTELLA Complement
Kl.pośrednia NSwR, BOB, CWC, CACIB, doskonała, lok.I CHOCOLATE KISS DI Santolina
Kl.pośrednia doskonała, lok.II KLEMENTYNKA Modny Drobiazg
Kl.pośrednia doskonała, lok.III ELECTRIS SISI Cave Canem
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV KRAJKA z Gniazda Toli
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I IGRASZKA Z DIABLEM Secret
Kl.otwarta doskonała, lok.II FIONA Bufor
Kl.otwarta doskonała, lok.III UNCJA Gordius
Kl.otwarta doskonała, lok.IV CELINE STAR OF MUSIC Rejentówka
Kl.użytkowa CWC, Res. CACIB, doskonała, lok.I CARRIBEAN DREAM Goldenmania
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I KASHMIR Oligarchia FCI
Kl.championów doskonała, lok.II AD HOC Complement
Kl.honorowa doskonała, lok.I AGAPEMA Norskena
Kl.honorowa doskonała, lok.II HOPSASA Oligarchia FCI

cofnij



DOBRE MIASTO - krajowa 01.05.
Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I CARLO Staszel
Kl.młodzieży Zw. Mł., doskonała, lok.I TOAST MASTER Ritzilyn
Kl.młodzieży b.dobra, lok.II JANTAR Na Oesie
Kl.młodzieży b.dobra, lok.III DRACO Bufor
Kl.młodzieży lok.IV Karvin TRAVOLTA
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I KIRASJER Złoto dla Zuchwałych
Kl.pośrednia doskonała, lok.II BISMARCO znad Kaszubskiego Morza
Kl.pośrednia lok.III FILO Żelazny Jar
Kl.pośrednia lok.IV CARLOS BUTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta NPwR, BOB, doskonała, lok.I OCEAN Falkorn
Kl.otwarta doskonała, lok.II ZHERAR iz Perovskogo Doma
Kl.otwarta doskonała, lok.III PERFECT PARTNER Oligarchia
Kl.otwarta doskonała, lok.IV ATILLA Litus
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I GUSTAV LINE HEART
Kl.użytkowa lok.II Stanroph SUPER SHOTTO

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł., doskonała, lok.I IVEE Yavanna
Kl.młodzieży b.dobra, lok.II DALIA Bufor
Kl.młodzieży b.dobra, lok.III DEMI Bufor
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I KLEMENTYNKA Modny Drobiazg
Kl.pośrednia doskonała, lok.II NAHAJKA Gordius
Kl.pośrednia doskonała, lok.III MONA z Mazurskiej Kolonii
Kl.otwarta NSwR, CWC, doskonała, lok.I GEORGIA Yavanna
Kl.otwarta doskonała, lok.II CINDY STAR OF ROCK Rejentówka
Kl.otwarta doskonała, lok.III Complement BONANZA
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.IV UNCJA Gordius


cofnij


JELENIA GÓRA - krajowa 11.05.
Sędzia: Stanisław Firlik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł., doskonała,lok.I BARBO Scandinavia Finland
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I LEXUS od Sary ze Złotej Alei
Kl.otwarta CWC,doskonała, lok.I REMEMBER ME Błękitny Skarb
Kl.otwarta b.dobra,lok.II EKADO z Żywieckiej Kotliny
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I CHUCK Cath Wind
Kl.championów NPwR,CWC,BOB,doskonała,lok.I GAYLORD Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł., doskonała,lok.I ANETKA Tuskulum
Kl.młodzieży doskonała,lok.II LUCK BE A LADY Garbank Lislone
Kl.młodzieży doskonała,lok.III AGNES Tuskulum
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV NICE LOOKING Complement
Kl.pośrednia NPwR, CWC,doskonała,lok.I CALYPSO BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ETERNAL FLAME Gowans in May
Kl.otwarta CWC, doskonała,lok.I FRENCH AFFAIR Catch the Wind
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I GOLDEN INSPIRATION Catch the Wind
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I DYNAMIC Stargleam


cofnij


KIELCE - krajowa 11.05.
Sędzia: Jerzy Olszewski


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Młodzieży Zw.Mł,doskonała, I Ritzylin TOAST MASTER
Młodzieży Doskonała, II MUMIN Pogłaskaj
Młodzieży doskonała, III DON JUAN Marakita
Pośrednia CWC, doskonała, I IVO z Wiernych Małgosi
Otwarta NPwR, BOB, CWC, doskonała, I Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Szczeniąt wybitnie obiecująca, I Goldenamico ANICA
Młodzieży I, Zw.Mł MEDIUM APPLE HAILER Białe Złoto
Młodzieży II CYARA Słoneczny Pies
Młodzieży III GLORIA Primula
Młodzieży IV XENA Górska Fantazja
Młodzieży V Complement KALINA
Pośrednia I, CWC NEVADA Gordius
Pośrednia II NAHAJKA Gordius
Pośrednia II XARA Górska Fantazja
Otwarta I, CWC ANGELA Polaris
Otwarta II Secret IGRASZKA Z DIABŁEM
Otwarta III Complement JOKO
Otwarta IV EVANGELINE Belidor
Użytkowa I, CWC,NSwR ERIS Yavanna
Championów I,CWC DIUNE z Gór Dovre
Weteranów I HOPSASA Oligarchia


cofnij


BYTOM - krajowa 18.05.
Joanna Szczepańska-Korpetta; Stanisław Firlik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I ARES Goldenamico
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,doskonała,lok.I TOAST MASTER Ritzilyn
Kl.młodzieży doskonała,lok.II DON JUAN Marakita
Kl.młodzieży doskonała,lok.III CHEROKEE Złote Marzenie
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV APOLLO Cieszymorda
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I REBEL Goldenpack Marty
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ASTON MARTIN Złote Marzenia
Kl.pośrednia doskonała,lok.III CHEVY C. Marakita
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV HALNY Grońskie Ustronie
Kl.otwarta NPwR,CWC,doskonała,lok.I FAWORYT Bufor
Kl.otwarta b.dobra,lok.II PICOLO z Żywieckiej Kotliny

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I GALAXIA z Zagłębia
Kl.szczeniąt lok.II ANICA Goldenamico
Kl.młodzieży Zw. Mł., doskonała,lok.I BRITANNIA Złote Marzenie
Kl.młodzieży doskonała,lok.II OFRA Complement
Kl.młodzieży doskonała,lok.III XENA Górska Fantazja
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV OAZA Complement
Kl.pośrednia NSwR,CWC,doskonała,lok.I CORA Korem
Kl.pośrednia doskonała,lok.II XARA Górska Fantazja
Kl.pośrednia doskonała,lok.III NICE LOOKING Complement
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV BONITA Dar Losu
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ARNIKA Złotolandia
Kl.otwarta doskonała,lok.II GEJSZA Ustrońskie Gronie
Kl.otwarta doskonała,lok.III ATROPINA Książęcy Dwór
Kl.otwarta doskonała,lok.IV BRIDGET Marakita
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I BAILEY od Hradu Veveri


cofnij


PŁOCK - krajowa 01.06.
Sędzia: Kazimierz Ściesiński

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży,doskonała,lok.I LEON Bis
Kl.młodzieży doskonała,lok.II LUKSUS z Wiklinowego Koszyka
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Gustlik z Lawiny
Kl.pośrednia CWC, NPwR, BOB, doskonała, lok.I OCEAN Falkorn
Kl.pośrednia doskonała, lok.II DAVE KINK'S LEGEND Rejentówka
Kl.pośrednia doskonała, lok.III LANCELOT z Wiatrakowego Wzgórza
Kl.pośrednia lok.IV DUNKAN Czar Kasi
Kl.championów CWC, lok.I CYRYL z Wiernych Małgosi

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, lok.I NANCY Dżemojady
Kl.młodzieży lok.II ZOFIÓWKA Sasquehanna
Kl.młodzieży lok.III ZADUMA Prima
Kl.młodzieży lok.IV MOON'A Gordius
Kl.pośrednia CWC, NSwR, lok.I SISSI Cave Canem
Kl.pośrednia lok.II BRAVA Zwariowany Duet
Kl.pośrednia doskonała, lok.III KRASKA Z Gniazda Toli
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV Complement NESCA
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I INDIA Virgo Vestalis
Kl.otwarta lok.II KROLOWA WIATROW ze Sztormowej Windy
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I CARRIBEAN DREAM Goldenmania


cofnij


LUBLIN - krajowa 08.06.
Sędzia: Małgorzata Lorenc

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I ARMANI STYLE Górska Fantazja
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I EURO ROMEK Complement
Kl.młodzieży doskonała,lok.II ORIENT Complement
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BARBER Złota Czereda
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I KIPI Dzieci Alaski
Kl.pośrednia doskonała,lok.II KS Dzieci Alaski
Kl.pośrednia doskonała,lok.III NIJA Gordius
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I FAWORYT Bufor
Kl.championów CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I ROMANTYK Complement

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I FILO Belidor
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I BAKALIA Złota Czereda
Kl.młodzieży doskonała,lok.II CHERRY Słoneczny Pies
Kl.młodzieży doskonała,lok.III ATENA Pomarańczowy Druh
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV NOWALIJKA Complement
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I WATRA Złoty Kanion
Kl.otwarta CWC, NSwR,doskonała,lok.I IGRASZKA Z DIABŁEM Secret
Kl.otwarta doskonała,lok.II ANGELA Polaris


cofnij


OSTRÓDA - krajowa 15.06.
Sędzia: Zofia Konderla

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I LARRY Fabryka Championów
Kl.szczeniąt lok.II CANNABIS Echo Asyżu
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I LEON Bis
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Draco Bufor
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III DUSTIN Bufor
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV JANTAR Na Oesie
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I MR. PERKINS Golden Music
Kl.pośrednia doskonała,lok.II CARLOS BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia doskonała,lok.III FILO Żelazny Jaskar
Kl.otwarta CWC, NPwR,CACIB,doskonała,lok.I pERFECT PARTNER Oligarchia
Kl.otwarta doskonała,lok.II FAWORYT Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.III LAETUS Dignitas
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Pasada SHOGUN

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II ASTIA z Muchlińskich Błot
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.III ZARINA Bufor
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.IV SARIN Cerasus
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I IVEE Yavanna
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BONI Zofira
Kl.młodzieży doskonała,lok.III WEST STAR Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV URANIA Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.I BALISTIDA Echo Asyżu
Kl.pośrednia doskonała,lok.II MONA z Mazurskiej Kolonii
Kl.pośrednia doskonała,lok.III NESCA Complement
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I KLEMENTYNKA Modny Drobiazg
Kl.otwarta doskonała,lok.II KOLA ze Schroniska Samotnia
Kl.otwarta doskonała,lok.III IGRASZKA Z DIABŁEM Secret
Kl.otwarta doskonała,lok.IV SURMA Pasada
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I CARRIBEAN DREAM Goldenmania


cofnij


RACIBÓRZ - krajowa 15.06.
Sędzia: p. Abłamowicz

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży lok.I DON JUAN Marakita
Kl.młodzieży lok.II ESTRO Euro Plus
Kl.młodzieży lok.III VISCONT Goldenpack Marty
Kl.pośrednia CWC,NPwR,lok.I CEZAR Złoty Kanion
Kl.pośrednia lok.II REBEL Goldenpack Marty
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I BLUES Who's Who
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I TRUBADUR Białe Złoto
Kl.championów doskonała,lok.II Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I .
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BEAUTY QUEEN Scandinavia Finland
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Complement OAZA
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I ICE BEAD Golden Erinor
Kl.pośrednia doskonała,lok.II .
Kl.pośrednia doskonała,lok.III XARA Górska Fantazja
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I COSTA BRAVA z Zagłębia
Kl.otwarta doskonała,lok.II Sasquehanna SŁOMKA
Kl.otwarta doskonała,lok.III Sasquehanna SMYKAŁKA
Kl.użytkowa doskonała,lok.I AIMEE od Hradu Veveri
Kl.championów CWC,BOB,doskonała,lok.I MICHELLE PFEIFER Modny Drobiazg


cofnij


SZCZECIN - międzynarodowa 21-22.06.
Sędzia: Bogusława Polańczyk

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Prince Polo Sublimacja
Kl.młodzieży lok.I Barbo Scandinavia Finland
Kl.młodzieży lok.II Aristo Złota Oaza
Kl.młodzieży lok.III Imaginary Friend Yavanna
Kl.młodzieży lok.IV West Breeze Staszel
Kl.pośrednia CWC, Res.Cacib, doskonała, lok.I Golden American Casidi
Kl.pośrednia lok.II Carlos Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia lok.III Best Goldi Z Farmy Molosów
Kl.pośrednia lok.IV Simon Fabryka Championów
Kl.otwarta CWC, CACIB, doskonała, lok.I Zandor of the Music Maker z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta lok.II Sasquehanna Milord
Kl.otwarta lok.III Perfect Partner Oligarchia
Kl.otwarta lok.IV Longo z Tureckich Stoków
Kl.użytkowa lok.I GRINGO Ustrońskie Gronie
Kl.championów lok.I Gaylord Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Sasquehanna Gerona
Kl.szczeniąt lok.II Sasquehanna Gerbera
Kl.szczeniąt lok.III Jaskółka dla Renmil Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.szczeniąt lok.IV Planeta Pralina Sublimacja
Kl.młodzieży lok.I Paloma Picasso Casidi
Kl.młodzieży lok.II Ivee Yavanna
Kl.młodzieży lok.III Garbank Lislone Luck B A Lady
Kl.młodzieży lok.IV Mili - Farina z Bractwa Aurelii
Kl.pośrednia CWC, Res.CACIB, doskonała, lok.I Gowan in May's Eternal Flame
Kl.pośrednia lok.II Catch the Wind Golden Inspiration
Kl.pośrednia lok.III Ilona Gorzowska Panorama
Kl.pośrednia lok.IV Astra z Grodu Subisława
Kl.otwarta CWC, CACIB, BOB, doskonała, lok.I Jaka Jestem Goldi
Kl.otwarta lok.II Agape Ogród Sekretów
Kl.otwarta lok.III Calypso Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta lok.IV Complement Bandola
Kl.użytkowa lok.I Misissipi Silwanus
Kl.championów lok.I Quintessence Complement
Kl.weteranów lok.I Issadora Lassie Fabryka Championów


cofnij


KRAKÓW - międzynarodowa 28-29.06.
Sędzia: Yohai Barak

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący, lok.I ARES Goldenamico
Kl.szczeniąt wybitnie obiecując y,lok.II ATREY Euidog
Kl.młodzieży Zw. Młodzieży, dokonała,lok.I EURO ESTRO Plus
Kl.młodzieży doskonała, lok.II MUMIN Pogłaskaj
Kl.młodzieży doskonała, lok.III Ritzilyn TOAST MASTER
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV DON JUAN Marakita
Kl.pośrednia doskonała, lok.I REBEL Goldenpack Marty
Kl.pośrednia doskonała, lok.II VINCENT z Gór Dovre
Kl.pośrednia b.dobra, lok.III CEZAR Złoty Kanion
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I ADON z Lesniho haje
Kl.otwarta doskonała, lok.II ROCK'N'Roll Oligarchia
Kl.otwarta doskonała, lok.III KIPI Dzieci Alaski
Kl.otwarta doskonała, lok.IV Austin Złote Marzenie
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała, lok.II BLUES WHO'S WHO v.d. Beerse Hoeve
Kl.championów CWC, CACIB, NPwR, doskonała, lok.I CHIVAS REGAL z Zaglebia
Kl.championów Res.CACIB, doskonała, lok.II RAMZES Complement
Kl.championów doskonała, lok.III KNIAZ IGOR Alter Idem
Kl.championów doskonała, lok.IV Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący, lok.I FILO Belidor
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący, lok.II ASHANTI Górska Fantazja
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący, lok.III ACH! GOLDI Szczęśliwy Słoń
Kl.młodzieży Zw. Młodzieży, NJwR, dokonała,lok.I VELVET BLUE Kwintesencja
Kl.młodzieży doskonała, lok.II MEDIUM APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała, lok.III AFFA Pomarańczowy Druch
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV VISTA BELLA Kwintesencja
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I ICE BEAD Golden Erinor
Kl.pośrednia doskonała, lok.II BAJKA Dar Losu
Kl.pośrednia b.dobra, lok.III Complement OAZA
Kl.pośrednia b.dobra, lok.IV REGIA Vexator
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I LAUREA Dignitas
Kl.otwarta doskonała, lok.II SEGEDILLA Pasada
Kl.otwarta doskonała, lok.III COSTA BRAVA z Zagłębia
Kl.otwarta doskonała, lok.IV WINDY HILL Kwintesencja
Kl.użytkowa doskonała, lok.I ERIS Yavanna
Kl.championów CWC, CACIB, NSwR, BOB, II BOG, doskonała, lok.I Prima Panna Młoda
Kl.championów Res.CACIB, doskonała, lok.II DIUNE z Gór Dovre


cofnij


WARSZAWA - krajowa 06.07.
Sędzia: sędzia Jerzy Olszewski
Asystenci: Anna Maria Łabęcka i Magdalena Świętoń

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący, lok.I ARIS z Muchlińskich Błot
Kl.młodzieży Zw. Młodzieży, doskonała, lok.I SHAKESPEARE Julunga
Kl.pośrednia CWC, NPwR, doskonała, lok.I Golden Music MR.PERKINS
Kl.pośrednia doskonała, lok.II CHICAGO SOLLO Di Santolina
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Complemeny KRYSZTAŁ
Kl.pośrednia b.dobra, lok.IV CREATOR Porta Aurea
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała, lok.II JANTAR Gordius
Kl.otwarta doskonała, lok.III BRUTUS Gordius
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I DAVE, KINK'S LEGEND Rejentówka
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I APOLONAS Nidos kopos
Kl.championów Res.CACIB, doskonała, lok.II Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący, lok.I JUNONA Cave Canem
Kl.młodzieży Zw. Młodzieży, dokonała,lok.I Complement NUTELLA
Kl.młodzieży doskonała, lok.II Complemnt HAVANA
Kl.młodzieży doskonała, lok.III TO HOT TO HANDLE Cheek to Cheek
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV FORTUNA Modny Drobiazg
Kl.pośrednia CWC, NSwR, BOB, doskonała, lok.I CHOCOLATE PHANTASY Di Santolina
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Complement PANACEUM
Kl.pośrednia doskonała, lok.III MOON'A Gordius
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV ENYA, STAR OF MUSIC Rejentówka
Kl.otwarta CWC(?), doskonała, lok.I Complement BABA JAGA
Kl.otwarta doskonała, lok.II CREAM BONITA Di Santolina
Kl.otwarta doskonała, lok.III Secret IGRASZKA Z DIABŁEM
Kl.otwarta doskonała, lok.IV KLEMENTYNKA Modny Drobiazg
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I Prima Panna Młoda
Kl.weteranów lok.I HOPSASA Oligarchia


cofnij


AUGUSTÓW - krajowa 13.07.
Sędzia: Henryk Stępka

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I AMBER na Medal
Kl.szczeniąt lok.II XENON Górska Fantazja
Kl.szczeniąt lok.III LARRY Fabryka Championów
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I MR. PERKINS Golden Music
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ELVIS KING OF ROCK Rejentówka
Kl.otwarta CWC,NPwR,doskonała,lok.I DE NIRO Herkus
Kl.otwarta doskonała,lok.II LAMBORGHINI od Sary ze Złotej Alei
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I POLONEZ Complement

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I ASTIA z Muchlińskich Błot
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,doskonała,lok.I ZOFIÓWKA Sasquehanna dosk
Kl.młodzieży doskonała,lok.II ALMA na Medal
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III GRADKA Dobre Fluidy
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I NESCA Complement dosk
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I CREAM BONITA DI Santolina


cofnij


Ustroń - krajowa 13.07.
Sędzia: Stanisław Firlik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I PAJERO APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.II APOLLO Cieszymorda
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BORYS Hiatus
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV BOLEK z Opavskeho Kopce
Kl.pośrednia b.dobra,lok.I DIONIZY Marakita
Kl.otwarta CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I ASTON MARTIN No.1 Złote Marzenia
Kl.otwarta doskonała,lok.II FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.III FAWOR Ustrońskie Gronie
Kl.otwarta doskonała,lok.IV PICCOLO z Żywieckiej Kotliny
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.II EXPERT of Blue Erinor
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I TRUBADUR Białe Złoto

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I TOO HOT TO HANDLE Cheek to Cheek
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BRITANNIA Złote Marzenia
Kl.młodzieży doskonała,lok.III OKOWITA Complement
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV SAHARA Gordius
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I MOONA Gordius
Kl.pośrednia doskonała,lok.II BAJKA Dar Losu
Kl.pośrednia doskonała,lok.III NEF Almus
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV NEVADA Gordius
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I SŁOMKA Sasquehanna
Kl.otwarta doskonała,lok.II PAUZA z Żywieckiej Kotliny
Kl.championów CWC,NSwR,doskonała,lok.I MOCHELLE PFEIFFER Modny Drobiazg


cofnij


GDYNIA - krajowa 20.07.
Sędzia: Monika Cyperling

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I WEST BREEZE Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.II CASANOVA Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.III LARRY Fabryka Championów
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ITAN Yavanna
Kl.pośrednia doskonała,lok.I DORDI od Astrid
Kl.otwarta CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I SHOGUN Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.II PERFECT PARTNER Oligarchia
Kl.otwarta doskonała,lok.III ATILLA Litus
Kl.otwarta doskonała,lok.IV BARNABA Culmensis

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II OLEŃKA Ungaro
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.III ZARINA Bufor
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I PALOMA PICASSO Casidi
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BONI Zofira
Kl.młodzieży doskonała,lok.III ZOFIÓWKA Sasquehanna dosk
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV AFRODYTA z Rybackiej Osady
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I NESCA Complement
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II URANIA Staszel
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III SWEET GIRL Staszel
Kl.pośrednia b.dobra,lok.IV DODI Litus
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I DEEDEBRA Litus
Kl.otwarta doskonała,lok.II KOLA ze Schroniska Samotnia
Kl.otwarta doskonała,lok.III LA SCALA Dżemojady dosk
Kl.otwarta doskonała,lok.IV FIONA Superio
Kl.weteranów doskonała,lok.I ALAIS Norsken


cofnij


TORUŃ - krajowa 17.08.
Sędziowie: Krzysztof Czechowski, Petr Studenik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Flet od Astrid
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Shakespeare Julunga
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Complement Orient
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Imaginery Friend Yavanna
Kl.pośrednia doskonała, lok.I Fart Czarkowy Osrodek
Kl.pośrednia bardzo dobra, lok.II Complement Rumburak
Kl.pośrednia bardzo dobra, lok.III Sasquehanna Żak
Kl.otwarta NPwR, CWC, doskonała, lok.I Ocean Falkorn
Kl.otwarta doskonała, lok.II Bertram Litus
Kl.otwarta doskonała, lok.III Zandor of the Music Maker Karczewskie Szuwary
Kl.otwarta doskonała, lok.IV Atilla Litus
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I Complement Romantyk
Kl.championów doskonała, lok.II Perfect Partner Oligarchia

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży BOB, dokonała,lok.I Firiel ze Starego Lasu
Kl.młodzieży doskonała, lok.II Complement Oaza
Kl.pośrednia NSwR, CWC, doskonała, lok.I West Dream Staszel
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Ivee Yavanna
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Nowa Sansara Asia
Kl.pośrednia lok.IV Nancy Dzemojady
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I Oto Hanka Goldi
Kl.otwarta doskonała, lok.II West Star Staszel
Kl.otwarta bdb., lok.III Dansville z Zaglebia
Kl.otwarta bdb., lok.IV Haidi Jenny Gorzowska Panorama


cofnij


NOWY TARG - krajowa 31.08.
Sędzia: Bozena Banasiewicz

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, doskonała,lok.I Apollo Cieszymorda
Kl.pośrednia doskonała, lok.I Berkanan LIVING LAS VEGAS
Kl.użytkowa NPwR, BOB, CWC, doskonała, lok.I Carlos z Zagłębia
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I Aston Martin no 1 Złote Marzenie

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Pasja Z Żywickiej Kotliny
Kl.szczeniąt lok.II Up and coming star Kwintesencja
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, dokonała,lok.I Medium Apple Hailer Białe Złoto
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Gloria Primula
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Celica Złote Marzenie
Kl.otwarta NSwR, CWC, doskonała, lok.I Corina Cola Staszel
Kl.otwarta doskonała, lok.II Bajka Dar Losu
Kl.otwarta doskonała, lok.III Segedilla Pasada


cofnij


BIAŁYSTOK - krajowa 31.08.
Sędzia: Monika Cyperling

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Sasquehanna GLEJT
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, BOB,doskonała,lok.I Shakespare Julunga
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Dustin Bufor
Kl.młodzieży bdb., lok.III ARIS z Muchlinskich Blot
Kl.pośrednia NPwR, CWC, doskonała, lok.I Filo Żelazny Jar
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Amber na Medal
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Xenon Górska Fantazja
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I Lamborghini od Sary ze Zlotej Alei
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I Dave Kink's Legend Rejentowka
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I Complement Romantyk

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca, lok.I Sasquehanna Grenada
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, dokonała,lok.I Sasquehanna Zofiowka
Kl.młodzieży dokonała,lok.II Goldwina Litus
Kl.młodzieży dokonała,lok.III Gratka Dobre Fluidy
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Cream Bonita Di Santolina
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Abra na Medal
Kl.otwarta NSwR, CWC, doskonała, lok.I Chocolate Phantasy di Santolina
Kl.otwarta doskonała, lok.II Electris sisi Cave Canem
Kl.otwarta doskonała, lok.III Asteria Hugo
Kl.otwarta bdb., lok.IV Lombardia Dzemojady


cofnij


WŁOCŁAWEK - krajowa 07.09.
Sędzia: Witold Bartoszewski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I SHAKESPEAR Julunga
Kl.pośrednia doskonała,lok.I LEON Bis
Kl.pośrednia doskonała,lok.II FART Czarkowy Ośrodek
Kl.pośrednia doskonała,lok.III FRYC z Reksiowej Komajdówki
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I BERTRAM Litus
Kl.otwarta doskonała,lok.II GUFI Zwariowany Duet
Kl.otwarta doskonała,lok.III BARBO Scandinavia Finland
Kl.otwarta doskonała,lok.IV SHOGUN Pasada
Kl.championów CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I PERFECT PARTNER Oligarchia

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I JASKÓŁKA DLA RENMIL BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.II ADORA Poranny Blask
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III CHARLOTTA Rancho Fidora
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV SANGA Gordius
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I FANTAZJA Czarkowy Ośrodek
Kl.pośrednia doskonała,lok.II VISHA Lorwet
Kl.pośrednia doskonała,lok.III NEDA Sen Wiktorii
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV MADERA Weneckie Noce
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I ELECTRIS SISI Cave Canem
Kl.otwarta doskonała,lok.II KWIAT POMARAŃCZY
Kl.otwarta doskonała,lok.III IRGA z Wiernych Małgosi
Kl.otwarta doskonała,lok.IV KAYA Cerasus


cofnij


ZIELONA GÓRA- krajowa 14.09.
Sędzia: Małgorzata Lorenc

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł.,doskonała,lok.I FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.II FLET od Astrid
Kl.młodzieży doskonała,lok.III GORDON z Leśnych Ostępów
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ANGREN Tuskulum
Kl.pośrednia doskonała,CWC,lok.I Karvin TRAVOLTA
Kl.pośrednia doskonała,lok.II GANGSTER Fabryka Championów
Kl.pośrednia doskonała,lok.III SIMON Fabryka Championów
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV XENON Górska Fantazja
Kl.otwarta CWC,NPwR, BOB,doskonała,lok.I BARBO Scandinacia Finland
Kl.otwarta doskonała,lok.II EDI Belidor
Kl.otwarta doskonała,lok.III QUEBEK Polaris
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I HARDY ALWIN Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł.,doskonała,lok.I ALVESTA Lorwet
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BUTTERFLY RENMIL z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.III KASJOPEA od Wielkiego Brata
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV PALOMA PICASSO Casidi
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I OFRA Complement
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I SHERIA Lorwet
Kl.otwarta doskonała,lok.II TOSCA Lorwet
Kl.otwarta doskonała,lok.III FRONA z pod Brzyska
Kl.otwarta doskonała,lok.IV REPUBLIKA Complement
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Catch the Wind GOLDEN INSPIRATION


cofnij


CHORZÓW- krajowa 14.09.
Sędzia: Krzysztof Czechowski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt obiecujący,lok.I UNIQUE BOY Kwintesencja
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I APOLLO Cieszymorda
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BOLEK z Opavskeho Kopce
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I DON JUAN Marakita
Kl.pośrednia doskonała,lok.II CHEROKEE Złote Marzenia
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III GOBO Złotolandia
Kl.championów CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I ASTON MARTIN No.1 Złote Marzenia
Kl.championów doskonała,lok.II CHIVAS REGAL z Zagłębia
Kl.championów doskonała,lok.III RAMZES Complement

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.I RESI Fortissimo
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.II REGA Fortissimo
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I VENLO APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.II SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BRITANNIA Złote Marzenia
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV TOO HOT TO HANDLE Cheek to Cheek
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I OAZA Complement
Kl.pośrednia doskonała,lok.II NEVADA Gordius
Kl.pośrednia doskonała,lok.III CYNTHIA Marakita
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV GLORIA Primula
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I CODI z Zagłębia
Kl.otwarta doskonała,lok.II BAJKA Dar Losu
Kl.otwarta doskonała,lok.III ESTA z Chŕibských Vrchú
Kl.otwarta doskonała,lok.IV LUGH Dignitas dosk
Kl.championów CWC,NSwR,BOB,doskonała,lok.I MICHELLE PFEIFFER Modny Drobiazg


cofnij


LUBLIN - klubowa VIII grupy 21.09.
Sędzia: Krzysztof Czechowski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.baby wybitnie obiecujący,lok.I FERRARI Górska Fantazja
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I GERALD z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała,lok.II APOLLO Cieszymorda
Kl.młodzieży doskonała,lok.III SHAKESPEARE Julunga
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV ULRYK Complement
Kl.pośrednia doskonała,lok.I VINCENT z Gór Dovre
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II ORIENT Complement
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III BARBER Złota Czereda
Kl.otwarta CWC,NPwR,doskonała,lok.I MR. PERKINS Golden Music
Kl.otwarta doskonała,lok.II FILO Żelazny Jar
Kl.otwarta doskonała,lok.III BRUTUS Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.IV KIPI Dzieci Alaski
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa b.dobra,lok.II DAVE KINKS LEGEND Rejentówka
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I PERFECT PARTNER Oligarchia
Kl.championów doskonała,lok.II ROMANTYK Complement

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Mł.Zw.Klubu, BiS-Junior,Zw. Mł.,doskonała,lok.I SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.młodzieży doskonała,lok.II MEDIUM APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.III FILO Belidor
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ATENA Pomarańczowy Druh
Kl.pośrednia CWC,NSwR,BOB,doskonała,lok.I PENCLUB Complement
Kl.pośrednia doskonała,lok.II NUTELLA Complement
Kl.pośrednia doskonała,lok.III GLORIA Primula
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV WEST DREAM Staszel
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I MONTANA Staszel
Kl.otwarta doskonała,lok.II WATRA Złoty Kanion
Kl.otwarta doskonała,lok.III AJUGA Echo Asyżu
Kl.otwarta doskonała,lok.IV BAJKA Dar Losu
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I LUFKA LIKE ME Berkanan


cofnij


ANTONINEK - krajowa wystawa psów myśliwskich podlegających próbom pracy 21.09.
Sędzia: Elizabeth Rhodin

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.baby wybitnie obiecujący,lok.I WOLTER Fabryka Championow
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I PAJERO APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.II AGENT Lorwet
Kl.młodzieży doskonała,lok.III FLET od Astrid
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV VA BANQUE Kwintesencja
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I TRAVOLTA Karvin
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I BARBO Scandinavia Finland
Kl.otwarta doskonała,lok.II FUNT Gordius
Kl.otwarta b.dobra,lok.III EDI Belidor
Kl.championów CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I TRUBADUR Białe Złoto
Kl.championów doskonała,lok.II HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów doskonała,lok.III SOKRATES Cave Canem

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I TOO HOT TO HANDLE Cheek To Cheek
Kl.młodzieży doskonała,lok.II VELVET BLUE Kwintesencja
Kl.młodzieży doskonała,lok.III JASKÓŁKA DLA RENMIL BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I NEVADA Gordius
Kl.pośrednia doskonała,lok.II OAZA Complement
Kl.pośrednia doskonała,lok.III LUCK B A LADY Garbank Lislone
Kl.pośrednia b.dobra,lok.IV NANCY Dżemojady
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I JUTRZENKA Secret
Kl.otwarta doskonała,lok.II DINA Psie Ranczo
Kl.otwarta doskonała,lok.III MELA Przechera
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I TAURA Lorwet


cofnij


WROCŁAW - międzynarodowa 27-28.09.
Sędzia: Uwe Fischer

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Sajmon ze Zlotego Podjazdu
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, doskonała,lok.I Flet od Astrid
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Freddie Rock Legend Rejentowka
Kl.młodzieży doskonała, lok.III Bolek z Opavskeho kopce
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV Estro Euro Plus
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Ritzilyn Toast Master
Kl.pośrednia bdb., lok.II Cezar Złoty Kanion
Kl.pośrednia bdb, lok.III Sasquehanna Żak
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I Chequer Golden Erinor
Kl.otwarta doskonała, lok.II Ocean Falkorn
Kl.otwarta doskonała, lok.III Quebec Polaris
Kl.otwarta doskonała, lok.IV Lexus od Sary ze Zlotej Alei
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.II Dave Kink's Legend Rejentowka
Kl.użytkowa doskonała, lok.II Carlos z Zaglebia

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, dokonała,lok.I ZOFIÓWKA Sasquehanna
Kl.młodzieży dokonała,lok.II SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.młodzieży dokonała,lok.III BRITANNIA Złote Marzenia
Kl.młodzieży dokonała,lok.IV ANICA Goldenamico


cofnij


PRZECHLEWKO - krajowa psów myśliwskich 05.10.
Sędzia: Jerzy Olszewski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I Alfred Complement
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Va Banque Kwintesencja
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Aristo Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała, lok.I Pako Golden Bank
Kl.użytkowa doskonała, lok.I Hestor Gorzowska Panorama
Kl.championów NPwR, CWC, doskonała, lok.I Barnaba Culmensis

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, dokonała,lok.I Tanita Goldi
Kl.pośrednia NSwR, BOB, CWC, doskonała, lok.I Ramona Goldi
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Finezja czarkowy Ośrodek
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Aprilla Banda Midasa
Kl.otwarta doskonała, lok.I Jestem Piękna Goldi
Kl.otwarta doskonała, lok.II Deedebra Litus
Kl.użytkowa doskonała, lok.I Taura Lorwet


cofnij


RYBNIK - krajowa 05.10.
Sędzia: Aleksandra Bogocz

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, doskonała,lok.I Bolek z Opavskeho Kopce
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Vicomt Goldenpack Marty
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Ashbury Touch The Sky
Kl.pośrednia doskonała, lok.I Cherokee Złote Marzenia
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Apollo Cieszymorda
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Halny Ustronskie Gronie
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV Gobo Zotolandia
Kl.otwarta doskonała, lok.I Modo z Mazurskiej Kolonii
Kl.championów NPwR, BOB, CWC, doskonała, lok.I Romantyk Complement
Kl.championów doskonała, lok.II Ramzes Complement

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży, dokonała,lok.I Venlo Apple Hailer
Kl.młodzieży doskonała, lok.II Goldenamico Anica
Kl.młodzieży dokonała,lok.III Floryda z Zag3ebia
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV Kelly z Zywieckiej Kotliny
Kl.otwarta doskonała, lok.I Clea z Trekowych lesu
Kl.otwarta doskonała, lok.III Eta Goldie


cofnij


ZABRZE - krajowa 12.10.

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I VICOMT Goldenpack Marty
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BOLEK z Opavskeho Kopce
Kl.młodzieży doskonała,lok.III PAJERO APPLE HAILER Biale Zloto
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ESTRO Euro Plus
Kl.pośrednia CWC,lok.I IVAN Yavanna
Kl.pośrednia doskonała, lok.II LIVING LAS VEGAS Berkanan
Kl.pośrednia doskonała, lok.III CHEROKEE Zlote Marzenia
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV DON JUAN Marakita
Kl.otwarta doskonała, lok.I BARBO Scandinavia Finland
Kl.otwarta b.dobra, lok.II DARIEN z Zywieckiej Kotliny
Kl.otwarta lok.III ROCK'N'ROLL Oligarchia
Kl.użytkowa doskonała, lok.I GRINGO Ustronskie Gronie
Kl.championów CWC, doskonała, lok.I ASTON MARTIN No 1 Zlote Marzenia
Kl.championów doskonała, lok.II HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów doskonała, lok.III REMEMBER ME Blekitny Skarb
Kl.championów doskonała, lok.IV Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży dokonała,lok.I BRITANNIA Zlote Marzenia
Kl.młodzieży doskonała, lok.II FILO Belidor
Kl.młodzieży doskonała, lok.III VELVET BLUE Kwintesencja
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV GALAXIA z Zaglebia
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Garbank Lisbone LUCK BE A LADY
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Complement HERBI
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Complement NICE LOOKING
Kl.pośrednia lok.IV CELICA Zlote Marzenia
Kl.otwarta doskonała, lok.I MEDIUM APPLE HAILER Biale Zloto
Kl.otwarta doskonała, lok.II BAJKA Dar Losu
Kl.otwarta doskonała, lok.III HENNESY Marty
Kl.otwarta doskonała, lok.IV BELONA Echo Asyzu
Kl.championów CWC, NSwR, BOB, doskonała, lok.I MICHELLE PFEIFER Modny Drobiazg


cofnij


POZNAŃ - międzynarodowa 8-9.11.

PSY
Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I MAD MAX z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży Zw. Mł., doskonała,lok.I SHAKESPEAR Julunga
Kl.młodzieży doskonała,lok.II ADONIS Zimny Nosek
Kl.młodzieży doskonała,lok.III VA BANQUE Kwintesencja
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV AGENT Lorwet
Kl.pośrednia CWC,lok.I Ritzylin TOAST MASTER
Kl.pośrednia doskonała,lok.II CEZAR Złoty Kanion
Kl.pośrednia doskonała,lok.III FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta CWC.Res.CACIB,doskonała,lok.I BARBO Sc.Fin.
Kl.otwarta doskonała,lok.II SHOGUN Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.III OCEAN FAlkorn
Kl.otwarta doskonała,lok.IV ELLIOT STAR OF ROCK Rejentówka
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I DAVE KINK'S LEGEND Rejentówka
Kl.użytkowa doskonała,lok.II CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.III HESTOR Gorzowska Panorama
Kl.championów CWC,CACIB,BOB,doskonała,lok.I JASKAR TARQUIN
Kl.championów doskonała,lok.II HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów doskonała,lok.III PERFECT PARTNER Oligarchia
Kl.championów doskonała,lok.IV GAYLORD Golden Erinor

SUKI
Skład sędziowski:
klasa szczeniąt i młodzieży: Joanna Szczepańska-Korpetta
pozostałe: Elżbieta Sobieszczańska

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Mł.Zw.Pl,doskonała,lok.I SUMMERTIME Of The Hellacious Acres
Kl.młodzieży lok.II FLORYDA z Zagłębia
Kl.młodzieży lok.III Goldenamica ANICA
Kl.młodzieży lok.IV JASKÓŁKA DLA RENMIL BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I GARBANK LISLONE LUCH BA LADY
Kl.pośrednia lok.II Complement NICE LOOKING
Kl.pośrednia lok.III MEDIUM APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.pośrednia lok.IV CARMEN Lorwet
Kl.otwarta CWC,Res.CACIB,doskonała,lok.I CALIFORNIA DREAM Goldi
Kl.otwarta lok.II AGNES APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.otwarta lok.III ELECTRIS SISI Cave Canem
Kl.otwarta lok.IV IVEE Yavanna
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I TAURA Lorwet
Kl.championów CWC,CACIB,doskonała, lok.I OF COURSE Of The Hellacious Acres


cofnij

Wszelkie wyniki, uzupełnienia i poprawki mile widziane.