Wyniki wystaw w 2006 roku

Wyniki są nieoficjalne i zostały opublikowane dzięki mrówczej pracy członków listy dyskusyjnej GOLDENY. Dziękujemy! :-)


Wszelkie wyniki, uzupełnienia, poprawki i informacje na temat wystaw mile widziane.



cofnij

Wystawy w Polsce:
Bydgoszcz  Gdańsk  Radom  Warszawa 








BYDGOSZCZ - krajowa 12.02.
Sędzia: Viera Terentyeva z Białorusi

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt(stawka7) wybitnie obiecujący Santos Bukowy Dwór
Kl.szczeniąt(stawka7) wybitnie obiecujący Call Me Jimi Staszel
Kl.szczeniąt(stawka7) wybitnie obiecujący Bengal Gordius
Kl.szczeniąt(stawka7) wybitnie obiecujący Lord Bayron
Kl.młodzieży(stawka5) dosk, ZwM1 Atos Kintana
Kl.młodzieży(stawka5) dosk Larry Amarad
Kl.młodzieży(stawka5) dosk Teddy Matrix
Kl.młodzieży(stawka5) bdb Prima Birbant
Kl.młodzieży(stawka5) bdb Mizar Mac Milo Milo Smile
Kl.pośrednia(stawka6) dosk, Cwc Bonetti Zloto Marty
Kl.pośrednia(stawka6) dosk Galans Marzipan
Kl.pośrednia(stawka6) dosk Tarzan Gorzowska Panorama
Kl.pośrednia(stawka6) dosk Bruder Cosmic
Kl.otwarta(stawka3) CWC,NPWR Igo z Zaglebia
Kl.otwarta(stawka3) doskonała Szogun Pasada
Kl.otwarta(stawka3) doskonała Vero z Tureckich Stoków
Kl.użytkowa(stawka3) CWC,doskonała Hardy Alwin GE
Kl.użytkowa(stawka3) doskonała Agent Lorwet
Kl.użytkowa(stawka3) doskonała Immigrant Song Rejentowka
Kl.championów(stawka5) CWC,doskonała Filo Zelazny Jar
Kl.championów(stawka5) doskonała Funt Gordius
Kl.championów(stawka5) doskonała Barbo Scandinavia Finland
Kl.championów(stawka5) doskonała Hit Dżemojady

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży (stawka7) dosk, ZwM1 Chiara Zimny nosek
Kl.młodzieży (stawka7) dosk Prima Bel-Espirit
Kl.młodzieży (stawka7) dosk Angel Aumenus
Kl.młodzieży (stawka7) dosk Amira Aumenus
Kl.pośrednia(stawka7) CWC,doskonała Ivon Adekatos
Kl.pośrednia(stawka7) doskonała Wiagra Ungaro
Kl.pośrednia(stawka7) doskonała Avanti z Gangu Goldena
Kl.pośrednia(stawka7) doskonała Toffi Arsinoe
Kl.młodzież (stawka 10) CWC,NSwR,BOB Kathleen Josephine Staszel
Kl.młodzież (stawka 10) doskonała Amelka z Kostrowego Grodu
Kl.młodzież (stawka 10) doskonała Happy Demi Staszel
Kl.młodzież (stawka 10) doskonała Celestyna Markowski


Gdańsk -


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt I Abel Pomarszczony Czar
Kl.szczeniąt II Kajko ze Zlotej Watahy
Kl.młodzieży I Mizar Mac Milo Milo Smile
Kl.młodzieży II Apacz West Star
Kl.młodzieży III Ira Litus
Kl.młodzieży IV Lord Lewis Banda MIdasa
Kl.pośrednia I, Cwc Bonetti Zloto Marty
Kl.pośrednia II Larry Amarad
Kl.pośrednia III Mad Max Pasada
Kl.pośrednia IV Perfect Ro-Da
Kl.otwarta I, CWC Feretto Golden Top
Kl.otwarta II Hazard Goldi
Kl.otwarta III Shogun Pasada
Kl.otwarta IV Koh-I-Noor Yavanna
Kl.użytkowa I, CWC Immigrant Song Rejentówka
Kl.użytkowa II Va Banque Kwintesencja
Kl.użytkowa III Ivan Yavanna
Kl.championów I, CWC, NPwR Aristo Zlota Oaza
Kl.championów II Filo Zelazny Jar
Kl.championów III Barnaba Culmensis
Kl.championów IV Hit Dżemojady

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeni±t BIANKA znad Kaszubskiego Morza (IVAN Yavanna - HAGA BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów)
Kl.młodzieży I Naj Junior Prima BEL-ESPIRIT(Sasquehanna (FCI) GLEJT - Prima PALOMA BLANKA)
Kl.młodzieży II AMIRA Aumenus(Int.Ch., Ch.PL, Ch.LT JASKAR TARQUIN - Mł.Ch.PL HAPPY DEMI Staszel),
Kl.młodzieży III INEZ Litus (CHEEK TO CHEEK UNDERGROUND VELVET - ELDA Yavanna)
Kl.młodzieży IV CHIARA Zimny Nosek(Mł.Ch.PL, Ch.PL HARDY ALWIN Golden Erinor - Ch.PL AVANTI Zimny Nosek)
Kl.pośrednia I NSwR PASSA Ro-Da (HARDY ALWIN Golden Erinor - MONTI Chinoin)
Kl.pośrednia II BESSY Złoto Marty(Ch.PL ARISTO Złota Oaza - BANDOLA Complement)
Kl.pośrednia III AURA znad Kaszubskiego Morza(IVAN Yavanna - HAGA BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów)
Kl.otwarta I KATHLEEN JOSEPHINE Staszel (Ch.PL PERFECT PARTNER Oligarchia (FCI) - Ch.PL MONTANA Staszel
Kl.otwarta II PALOMA PICASSO Sublimacja (Mł.Ch.PL, Ch.PL CHARMING MISTRAL OF THE FOUR LIMES - WIKI Tajemnica)
Kl.otwarta III 436 HESSY Litus (MADE IN HOLLAND Oligarchia (FCI) - SOPHIA Cave Canem)
Kl.otwarta IV TEA Arsinoe (IVAN Yavanna - ALANDA Tis)



Radom -
Sędzia: Bogusława Polańczyk

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt I, w.o Complement Ozzy
Kl.młodzieży I, Zw.Ml,NJwR Jazon Pasada
Kl.młodzieży II Szach-mat Złoty Kanion
Kl.otwarta I, CWC Complement Libero
Kl.otwarta II Cezar z Opavskeho Kopce
Kl.otwarta III Lacznik Gordius
Kl.championów I, NPwR, BOB Complement Romantyk
Kl.championów II Fiszer

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży I Cum Charis Aglaja Adsum
Kl.młodzieży II Over Free Sheila z Leśnych Ostępow
Kl.otwarta I, cwc,NSwR Work of Art My Fair Lady



Warszawa -
Sędzia:

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży I King Mathew Una Lagrima Biale Zloto
Kl.młodzieży II Jazon Pasada
Kl.młodzieży III Bengal Gordius
Kl.pośrednia I Prima Birbant
Kl.pośrednia II Atos Kintana
Kl.pośrednia III Next Robin z Lesnych Ostepow
Kl.otwarta I, RES.CACIB Complement Ironic
Kl.użytkowa I, NPwR, CACIB Fiszer
Kl.championów I Fanfan Butterfly Karczewskie Szuwary
Kl.championów II Complement Romantyk

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży I NJwR Esencja z Sarniej Gory
Kl.pośrednia I Iona Ioleen Perfect Partner
Kl.otwarta I,CACIB,BOB Second Lady Cinderella Rodowe Zloto
Kl.otwarta II Res.CACIB Szania Basileus



cofnij


Wszelkie wyniki, uzupełnienia i poprawki mile widziane.