Wyniki wystaw w 2005 roku

Wyniki są nieoficjalne i zostały opublikowane dzięki mrówczej pracy członków listy dyskusyjnej GOLDENY. Dziękujemy! :-)


Wszelkie wyniki, uzupełnienia, poprawki i informacje na temat wystaw mile widziane.



cofnij

Wystawy w Polsce:
Rzeszów  Gdańsk  Katowice   Grudziądz  Lublin   Dobre Miasto   Bytom   Inowrocław   Leszno   Wrocław  Wałbrzych  Gdynia   Krosno  Sopot  Rzeszów 








RZESZÓW - krajowa 06.02.
Sędzia: M. Lorenc

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I AMIGO Ordynacja
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.II ARMANI Dogstar
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I FOREST Gwiazda Dawida
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BOND Evidog
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ANGELO Polaris
Kl.otwarta doskonała,lok.II EROL Cassovia White Star
Kl.otwarta doskonała,lok.III LIDER z Żywickiej Kotliny
Kl.użytkowa CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I GERALT z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.II GUSTLIK z Lawiny
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I CARLOS z Zagłębia
Kl.championów doskonała,lok.II Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I BAJONNA Helska Przygoda
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.II ASHLEY Dogstar
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.III AMY Dogstar
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I FABIA Gwiazda Dawida
Kl.młodzieży doskonała,lok.II WATRA Złoty Kanion
Kl.młodzieży doskonała,lok.III ALISHA Jodaret
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ABISYNIA Golden Eye
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I POKUSA ze Sztormowej
Kl.pośrednia doskonała,lok.II MILKA Złotolandia
Kl.pośrednia doskonała,lok.III EDENNA Korem
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV AKSA ze Wzgórza Gawroniec
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I FILO Belidor
Kl.otwarta doskonała,lok.II BACCARA Złote Marzenie
Kl.otwarta doskonała,lok.III POLYANNA ze Sztormowej
Kl.otwarta doskonała,lok.IV HERBA z Lawiny
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I SPRING SENSATION Oligarchia



cofnij


Gdańsk - krajowa 20.02.
Sędzia: K. Ściesiński

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I IMMIGRANT SONG Rejentówka
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.II LARIS GHOSTBUSTER Goldi
Kl.młodzieży doskonała,lok.I PARYS Ro-Da
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I FERETTO Golden Top
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET
Kl.pośrednia doskonała,lok.III KOH-I-NOOR Yavanna
Kl.pośrednia b.dobry,lok.IV ORINOKO z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I SHOGUN Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.II HIT Dżemojady
Kl.otwarta doskonała,lok.III Complement ALFRED
Kl.otwarta doskonała,lok.IV LARRY Fabryka Championow
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I NAYROS ILLUSION PHANTOM
Kl.championów CWC,NPwR,doskonała,lok.I BARBO Scandinavia Finland

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NJwR,doskonała,lok.I FELICIA Jeanton
Kl.młodzieży doskonała,lok.II RAMONA z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Sasquehanna RYMOWANKA
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV KATHLEEN JOSEPHINE Staszel
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I BALBINA Kia
Kl.pośrednia doskonała,lok.II LENA z Mazurskiej Kolonii
Kl.pośrednia doskonała,lok.III I'M YOUR SUN Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV LAMBADA Yavanna
Kl.otwarta CWC,NSwR,BOB,doskonała,lok.I OTO HANKA Goldi
Kl.otwarta doskonała,lok.II GOLDWINA Litus
Kl.otwarta doskonała,lok.III PALOMA PICASSO Casidi
Kl.otwarta doskonała,lok.IV AFRODYTA z Rybackiej Osady



cofnij


KATOWICE - międzynarodowa 19.03.
Sędzia: I. Nagy (H) i E. Peper (D) - kl.szczeniąt

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NJwR, BOB,doskonała,lok.I Dewmist SILK SCREEN
Kl.młodzieży doskonała,lok.II ARMANI Brama Słońca
Kl.młodzieży doskonała,lok.III KING OF CRAZY COMMEDY Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV FOREST Gwiazda Dawida
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ESTRO Euro Plus
Kl.otwarta doskonała,lok.II BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.III VA BANQUE Kwintesencja
Kl.championów CWC,NPwR,doskonała,lok.I FUNT Gordius
Kl.championów doskonała,lok.II ZHERAR iz Perovskogo Doma
Kl.championów doskonała,lok.III Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I BULLET THE BLUE SKY Golden Biscuit
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Dedykacja ETERNAL FLAME
Kl.pośrednia CACIB,CWC,NSwR,doskonała,lok.I AMERICAN BEAUTY Brama Słońca
Kl.pośrednia Res.CACIB,doskonała,lok.II MAYA Lorwet
Kl.pośrednia doskonała,lok.III UVEE des Vives
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I APASZKA Sonamor
Kl.otwarta doskonała,lok.II LBINA Złoto Pustyni
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I AXELA z Zagłębia



cofnij


GRUDZIĄDZ - wystawa klubowa gr. VIII 16.04.
Sędzia: Henryk Stępka

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I Totti z Wojnowa
Kl.młodzieży BOB,BOG,Zw. Mł.,doskonała,lok.I Hazard Goldi
Kl.młodzieży bardzo dobra,lok.II Parys Ro-Da
Kl.młodzieży bardzo dobra,lok.III Perfect Ro-Da
Kl.młodzieży bardzo dobra,lok.IV Kevin Winston Staszel
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Feretto Golden Top
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Knight of Night Yavanna
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I Hobi z Podjuskiej Panoramy
Kl.otwarta doskonała,lok.II Agat Rancho Wolna Europa
Kl.otwarta doskonała,lok.III Dukat Goldenhause
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Wito Goldi
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Nayros Ilussion Phantom
Kl.championów CWC,NPwR,doskonała,lok.I Hit Dżemojady

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Wiza Szczęśliwa Trzynastka
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Kathleen JosephineStaszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Uvee des Vives
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Sasquehanna Rymowanka(?)
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Rafa Ungaro
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Complement Fortune Teller
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Tola Przechera
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Lambada Yavanna(?)
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I Disa Litus
Kl.otwarta doskonała,lok.II Honda Staszel
Kl.otwarta doskonała,lok.III Oto Hanka Goldi
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Fanta Amarad(?)
Kl.championów CWC,NSwR,doskonała,lok.I Goldwina Litus



cofnij


LUBLIN - wystawa klubowa gr VIII 17.04
Sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.pośrednia doskonała,lok.I Cheek To Cheek Underground Velvet
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Ginger Cream Legend Rejentówka
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Erol Cassovia White Star
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Hazard Staszel
Kl.otwarta doskonała,lok.I Shogun Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.II Moondust Legendary
Kl.otwarta doskonała,lok.III Bold Sunny z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Ivan Yavanna
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Gerald z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Carlos z Zagłębia
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I Jaskar Tarquin
Kl.championów doskonała,lok.II Chivas Regal z Zagłębia
Kl.championów doskonała,lok.III Sokrates Cave Canem
Kl.championów doskonała,lok.IV Golden Music Mr Perkins

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Mona Cucciolo D'oro
Kl.szczeniąt lok.II Kayia Zlota Arkadia
Kl.młodzieży CWC,Zw. Mł.,doskonała,lok.I New Polish Passion z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Watra Złoty Kanion
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Vodka On The Rocks
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV I Love to Boogie Rejentowka



cofnij


DOBRE MIASTO - krajowa 15.05.
Sędzia: Krzysztof Czechowski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,doskonała,lok.I Dewmist Silk Symphony
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Atos Pagi
Kl.młodzieży bardzo dobra,lok.III Vox Bona Amica
Kl.otwarta doskonała,lok.I Lexus z Mazurskiej Kolonii
Kl.użytkowa CWC,NPwR,doskonała,lok.I Nayros Illusion Phantom
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Gerald z Zagłębia
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I Filo Żelazny Jar
Kl.championów doskonała,lok.II Ocean Falkorn

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Felicja Jeanton
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Sasquehanna Rymowanka
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Venus Bona Amica
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Bryza z Rybackiej Osady
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Kathleen Josephine Staszel
Kl.pośrednia bardzo dobra,lok.III Nora Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.I Apaszka Sonamor
Kl.otwarta doskonała,lok.II Disa Litus
Kl.otwarta doskonała,lok.III Shaggi Vena Auri
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Euredyka Biale Zloto
Kl.championów CWC,NSwR,doskonała,lok.I Goldwina Litus



cofnij


Bytom - krajowa 22.05.2005r
Sędzia: Psy: Janusz Opara
Suki: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I KING Szczęśliwy Słoń
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.II KAPITAN Szczęśliwy Słoń
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I DIEGO Adekatos
Kl.młodzieży doskonała,lok.II KING OF CRAZY COMMEDY Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Goldenamico CALVIN KLAIN
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ARNOLD Golden Eye
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II AVON Żorski Raj
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III GOLDENAMICO Bernardo
Kl.otwarta CWC,NPwR,doskonała,lok.I ABIDE by Danako
Kl.otwarta doskonała,lok.II BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.III APOLLO Green Street
Kl.otwarta doskonała,lok.IV EZOP Białe Złoto
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I CHEQUER Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I CAMRY Szczęśliwy Słoń
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II OLIMPIA Goldodyssea
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I BULLET THE BLUE SKY Golden Biscuit (FCI)
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Goldenamico CAYENNE
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV NEW POLISH PASSION z Zagłębia
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I AZA Karmelkolandia
Kl.pośrednia doskonała,lok.II JILL z Leśnych Ostępów
Kl.pośrednia doskonała,lok.III AMBER from Danako
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV POLYANNA ze Sztormowej
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I BE MY LADY Cieszymorda
Kl.otwarta doskonała,lok.II REGA Fortissimo
Kl.otwarta doskonała,lok.III FIONA Szczęśliwy Słoń
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I ICE BEAD Golden Erinor



cofnij


INOWROCŁAW - krajowa 22.05.
Sędzia: Sławomir Sztul

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I ATOS Kintana
Zw.Mł.,doskonała,lok.I TEDDY BEAR Złoto z Pnioków
Kl.otwarta doskonała,lok.I GAUDY z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.II FINROD Belidor
Kl.użytkowa CWC,NPwR,doskonała,lok.I HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.użytkowa doskonała,lok.II AGENT Lorwet
Kl.użytkowa doskonała,lok.III EDI Belidor
Kl.championów doskonała,lok.I FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.championów doskonała,lok.II BARBO Scandinavia Finland
Kl.championów doskonała,lok.III HIT Dżemojady

SUKI

Brak wyników


cofnij


LESZNO - międzynarodowa 29.05.
Sędzia: H. Morss (GB)

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Bono Przechera
Kl.młodzieży doskonała,lok.II DIEGO Adekatos
Kl.młodzieży doskonała,lok.III ŁĄCZNIK Gordius
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Galans MARCIPAN
Kl.pośrednia CACIB,doskonała,lok.I Moondust Legendary Snowflake
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Derick of Dream Team
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Knight of Night Yavanna
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I Bold Sunny z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.II Cheek to Cheek Underground Velvet
Kl.otwarta doskonała,lok.III Shogun Pasada
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Bruce of Dream Team
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Akim z Kralovskich Teras
Kl.użytkowa doskonała,lok.III Hardy Alvin Golden Erinor
Kl.użytkowa doskonała,lok.IV Stravinsky Oligarchia
Kl.championów doskonała,lok.I Barbo Scandinavia Finland
Kl.championów doskonała,lok.II Fanfan Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.championów doskonała,lok.III Gaylord Golden Erinor
Kl.championów doskonała,lok.IV Trubadur Biale Złoto

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NSwR, BOB, IIBIS Junior,doskonała,lok.I BULLET THE BLUE SKY GOLDEN BISCUIT
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Szania Basileus
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Imagine Rejentówka
Kl.pośrednia doskonała,lok.I AMELIA z Kostrowego Grodu
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Amber From Danako
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Uvee des Vives
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Awojka ze Stokrotkowych Łąk
Kl.otwarta doskonała,lok.I ???
Kl.otwarta doskonała,lok.II Ukulele Drużyna Marzeń
Kl.użytkowa doskonała,lok.I Deborah the Dream Team
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Catch the Wind Jamie-Lee
Kl.championów doskonała,lok.I Anetka Tusculum
Kl.championów doskonała,lok.II Channy Bohemian



cofnij


WROCŁAW - krajowa 11.06.
Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I HUGO LEE z Makdani
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,BIS juniorów,BIS VII gr.,doskonała,lok.I Dewmist SILK SYMPHONY
Kl.młodzieży doskonała,lok.II KING OF CRAZY COMMEDY Białe złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.III TAFT BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Goldenamico CALVIN KLAIN
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I CENT GOLDI z Farmy Molosów
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Work of Art MILKY WAY-MATEO
Kl.pośrednia doskonała,lok.III BONUS Zimny Nosek
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV FOREST Gwiazda Dawida
Kl.otwarta CWC,NPwR,doskonała,lok.I ESTRO Euro Plus
Kl.otwarta doskonała,lok.II Karvin TRAVOLTA
Kl.otwarta doskonała,lok.III Complement GORAN
Kl.otwarta doskonała,lok.IV WOODSTOCK Błękitny Skarb
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów CACIB,CWC,BOB,doskonała,lok.I ARISTO Złota Oaza
Kl.championów doskonała,lok.II Complement RAMZES
Kl.championów doskonała,lok.III Complement ROMANTYK
Kl.championów doskonała,lok.IV GAYLORD Golden Erinor
Kl.weteranów doskonała,lok.I AL MAC DOWELL Fabryka Championów

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I BETI Królowa Gwiazd
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.II AMANDA Puszczykowska Sfora
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.III ARCADIA Goldenpack Marty
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Cheek to Cheek VODKA SUNRISEBE
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BESSY Złoto Marty
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV WATRA Złoty Kanion
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I UVEE des Vives
Kl.pośrednia doskonała,lok.II FABIA Gwiazda Dawida
Kl.pośrednia doskonała,lok.III GAJA spod Raduni
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I Prima POKUSA
Kl.otwarta doskonała,lok.II STIGA Nadwiślańska Ślicznotka
Kl.otwarta doskonała,lok.III AVANTI Zimny Nosek
Kl.otwarta b.dobra,lok.IV DIXY Gwiazda Dawida
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I CARMEN Korem
Kl.championów CWC,NSwR,doskonała,lok.I CALYPSO BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarow



cofnij


WAŁBRZYCH - krajowa 12.06.
Sędzia: M. Lorenc

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,lok.I KAY CRAZY COMMEDY Białe Złoto
Kl.młodzieży lok.II AGENT z Gangu Goldena
Kl.młodzieży lok.III NEXT ROBIN z Leśnych Ostępów
Kl.młodzieży lok.IV NICE&CLEVER BOY Volarius(FCI)
Kl.młodzieży lok.V ARCHIE Bismillahi
Kl.pośrednia CWC, NPwR, ZW. RASY,lok.I CENT GOLDI z Farmy Molosów
Kl.pośrednia doskonała,lok.II BONUS Zimny Nosek
Kl.otwarta CWC,lok.I Complement HIPOKRATES
Kl.otwarta lok.II DROOPI Akces
Kl.użytkowa CWC HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów CWC,lok.I BARBO Scandinavia Finland
Kl.championów lok.II Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Młodzieży Best Junior,lok.I WATRA Złoty Kanion
Kl.młodzieży lok.II ALGIDA z Gangu Goldena
Kl.młodzieży lok.III BRITA LEE z Makdani
Kl.młodzieży lok.IV BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto
Kl.pośrednia CWC,lok.I BANTY Zimny Nosek
Kl.pośrednia lok.II GAJA spod Raduni
Kl.pośrednia lok.III Work of Art. MELA – GOLDMINE
Kl.pośrednia lok.IV BONI LEE z Makdani
Kl.pośrednia lok.V PANIENKA ze Sztormowej
Kl.otwarta CWC, NSwR,lok.I GARBANK LISLONE LUCK BE A LADY
Kl.otwarta lok.II ZORA Golden Luk
Kl.otwarta lok.III CELIN spod Dębu
Kl.otwarta lok.IV ARIADNA Basileus
Kl.championów CWC, CARMEN Korem



cofnij


GDYNIA - krajowa 10.07.
Sędzia: S. Firlik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt NSzWR,wybitnie obiecujący,lok.I Ira Litus
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Immigrant Song Rejentówka
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Larry Amarad
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Perfect Ro-Da
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Songokan Basileus
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Hazard Goldi
Kl.pośrednia doskonała,lok.III  
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Jantar Goldi
Kl.otwarta CWC,NPwR,doskonała,lok.I Mondi Insolentia
Kl.otwarta doskonała,lok.II Koh-i-noor Yavanna
Kl.otwarta doskonała,lok.III Feretto Golden Top
Kl.championów doskonała,lok.II Funt Gordius

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,doskonała,lok.I Szania Basileus
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Lambada Yavanna
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Mistic Lady Pasada
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Yvetta Nagrus
Kl.otwarta doskonała,lok.I  
Kl.otwarta doskonała,lok.II Wenecja Goldi
Kl.otwarta doskonała,lok.III Ines Yavanna
Kl.championów CWC,NSwR,doskonała,lok.I Goldwina Litus



cofnij


KROSNO - krajowa 17.07.

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I King Szczęśliwy Słoń
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Bond Evidog
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Dedykacja Elektric Blues
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Avon Zorski Raj
Kl.otwarta doskonała,lok.I Adon z Lesniho Haje
Kl.użytkowa CWC,NPwR,BOB,BOG,BIS,doskonała,lok.I Carlos z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Vincent z Gór Dovre
Kl.championów doskonała,lok.I Complement Romantyk
Kl.championów doskonała,lok.II Chequer Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Cheek to Cheek Vodka Sunrice
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Tour Blanche
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Persia z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Abisynia Golden Eye
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I Vodka on the Rocks
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Rosa Zorski Raj
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Watra Złoty Kanion
Kl.otwarta doskonała,lok.I Fiona Szczęśliwy Słoń
Kl.otwarta doskonała,lok.II Complement Oaza



cofnij


SOPOT - międzynarodowa 13.08.
Sędzia: A. Verbeek

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I IRA Litus
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I TALAR Gorzowska Panorama
Kl.młodzieży doskonała,lok.II KING Szczęśliwy słoń
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BONETTI Złoto Marty
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV MELODY MAKER Pasada
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Hazard Goldi
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Mad Max Pasada
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Kevin Winston Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Aron od Kaktusa
Kl.otwarta CWC,CACIB,NPwR,doskonała,lok.I Moondust Legendary Snowflake
Kl.otwarta doskonała,lok.II Devil spod Dębu
Kl.otwarta doskonała,lok.III Feretto Golden Top
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Shogun Pasada
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Agent Lorwet
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Ivan Yavanna
Kl.użytkowa doskonała,lok.III Hardy Alwin Golden Erinor
Kl.użytkowa doskonała,lok.IV Stravinsky Oligarchia
Kl.championów Res.CACIB,CWC,doskonała,lok.I Barbo Scandinavia Finland
Kl.championów doskonała,lok.II Filo Żelazny Jar
Kl.championów doskonała,lok.III Barnaba Culmensis
Kl.championów doskonała,lok.IV Hit Dzemojady

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I ANTOSIA Modny Drobiazg
Kl.młodzieży doskonała,lok.I SZANIA Basileus
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Sasquehanna RYMOWANKA
Kl.młodzieży doskonała,lok.III METAKSA z Salińskiego Dworku
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV RANKO Golden Oasis
Kl.pośrednia CWC,NSwR,CACiB,BOB,doskonała,lok.I Nenuoramos Yellow Jamaica
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Uvee Des Vives
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Felicja Jeanton
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Vodka On The Rocks
Kl.otwarta Res.CACIB,CWC,doskonała,lok.I Atena Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.II Chocolate Kiss Di Santolina
Kl.otwarta doskonała,lok.III Ines Yavanna
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Fiona Szczęśliwy Słoń
Kl.championów Res.CACIB,CWC,doskonała,lok.I Faithful Heart Alanis Morisette
Kl.championów doskonała,lok.II Rubu Tuesday Oligarchia
Kl.championów doskonała,lok.III Goldwina Litus



cofnij


RZESZÓW - krajowa 21.08.

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NJwR, II BIS Junior,doskonała,lok.I Arnold Golden Eye
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Diego Adekatos
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Bond Evidog
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Armani Dogstar
Kl.pośrednia CWC,NPwR,doskonała,lok.I King of Crazy Commedy Białe Złoto
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Bond Cosmic
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Complement Hirek
Kl.otwarta doskonała,lok.I Lider z Żywieckiej Kotliny
Kl.użytkowa doskonała,lok.I Vincent z Gór Dovre
Kl.championów doskonała,lok.I Complement Romantyk

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Tour Blanche Złota Wolność
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Dakota Adekatos
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Olivia z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Ayla Dogstar
Kl.pośrednia CWC,NSwR,BOB,BOG,IIIBiS,doskonała,lok.I Prima Granada
Kl.pośrednia doskonała,lok.II I'm Golden Star Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Salem's Witch Rodowe Złoto
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Milka Złotolandia
Kl.otwarta doskonała,lok.I Pokusa ze Sztormowej
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I  
Kl.użytkowa doskonała,lok.II  
Kl.użytkowa doskonała,lok.III  
Kl.użytkowa doskonała,lok.IV  
Kl.championów CACIB,CWC,BOB,doskonała,lok.I  
Kl.championów doskonała,lok.II  
Kl.championów doskonała,lok.III  
Kl.championów doskonała,lok.IV  
Kl.weteranów CWC,doskonała,lok.I  
Kl.weteranów doskonała,lok.II  
Kl.weteranów doskonała,lok.III  
Kl.weteranów doskonała,lok.IV  



cofnij


Wszelkie wyniki, uzupełnienia i poprawki mile widziane.