Wyniki wystaw w 2004 roku

Wyniki są nieoficjalne i zostały opublikowane dzięki mrówczej pracy członków listy dyskusyjnej GOLDENY.
Dziękujemy! :-)


cofnij

Wystawy w Polsce:
Głogów  Rzeszów  Leszno-championów   Katowice   Warszawa (M)   Kwidzyń   Opole   Łódź   Dobre_Miasto   Jelenia_Góra   Kielce_(16.05)  Słupsk  Leszno_(M)  Płock  Kalisz  Lublin  Kraków  Olsztyn  Warszawa  Augustów  Koszalin  Nowy Sącz  Gdynia  Sopot  Białystok  Zielona_Góra  Wrocław  Rybnik  Przechlewko  Poznań  Kielce_(21.11) 


Niektóre wystawy zagraniczne:
Wilno  Barcelona-europejska



Wszelkie wyniki, uzupełnienia, poprawki i informacje mile widziane.





GŁOGÓW - krajowa 24-25.01.
Sędzia: p. Pavel Sulcek (Czechy)

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży lok.I MAD MAX z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży lok.II USEFUL FRIEND OF TUSKULUM Kwintesencja
Kl.młodzieży lok.III Catch the Wind JUSTIN
Kl.pośrednia lok.I FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia lok.II IMAGINARY FRIEND Yavanna
Kl.pośrednia lok.III AGENT Lorwet
Kl.pośrednia lok.IV BARBO Scandinavia Finland
Kl.otwarta lok.I ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta lok.II EDYP Białe Złoto
Kl.otwarta lok.III Karvin TRAVOLTA
Kl.otwarta lok.IV CEZAR Złoty Kanion



cofnij


RZESZÓW - krajowa 08.02.
Sędzia: p. Bogusława Polańczyk, p. Magdalena Świętoń

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała, lok.I LOOK z Gniazda Toli
Kl.młodzieży doskonała, lok.II GERALT z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała, lok.III GINGER Cream Legend Rjentówka
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Ritzilyn TOAST MASTER
Kl.pośrednia doskonała, lok.II CHEROKEE Złote Marzenie
Kl.pośrednia doskonała, lok.III LIDER z Żywieckiej Kotliny
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I Complement LANCELOT
Kl.otwarta doskonała, lok.II Golden Music MR. PERKINS
Kl.otwarta doskonała, lok.III ADON z Lesniho Haje
Kl.championów CWC. NPwR, BoB, doskonała, lok.I Complement ROMANTYK
Kl.championów doskonała, lok.II YOUR MAJESTY Kwintesencja


SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt ob, lok.I EVITA Cassovia White Star
Kl.młodzieży Zw.Mł., doskonała, lok.I GALAXIA z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała, lok.II PASJA Z Żywieckiej Kotliny
Kl.młodzieży doskonała, lok.III UNIQUE Girl Kwintesencja
Kl.młodzieży doskonała, lok.III UP AND COMING STAR Kwintesencja
Kl.otwarta CWC, NSwR, doskonała, lok.I Berkanan LUFKA LIKE ME
Kl.otwarta doskonała, lok.II LAUREA Dignitas
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I SUMMERTIME of the Hellacious Acres


cofnij


LESZNO - wystawa championów 22.02.
Sędzia: p. Krystyna Sajnóg

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.championów BOB, doskonała, lok.I Golden Music MR PERKINS
Kl.championów doskonała, lok.II REMEMBER ME Błękitny Skarb
Kl.championów doskonała, lok.III HARDY ALVIN Golden Erinor
Kl.championów doskonała, lok.IV ZANDOR OF THE MUSIC MAKER Z Karczewskich Szuwarów


SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.championów doskonała, lok.I CALYPSO BUTTERFLY Z Karczewskich Szuwarów


cofnij

KATOWICE - międzynarodowa 19-21.03.

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt w.o., lok.(?) Moondust Legendary Sno
Kl.szczeniąt w.o., lok.(?) Cent Goldi z Farmy Molosów
Kl.szczeniąt o., lok.(?) Dragon Borys spod Dębu
Kl.szczeniąt o., lok.(?) Fighter Szczęśliwy Słoń
Kl.młodzieży doskonała, lok.I Sami La Forza Del Destino Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała, lok.II Mino La Forza Del Destino Białe Złoto
Kl.młodzieży doskonała, lok.III Ivo z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV Ferrari Górska Fantazja
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I Karvin Xtra Friendly
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Ritzilyn Toast Master
Kl.pośrednia doskonała, lok.III Estro Euro Plus
Kl.pośrednia doskonała, lok.IV Ashbury Touch The Sky
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I Barbo Scandinavia Finland
Kl.otwarta doskonała, lok.II Golden Music Mr.Perkins
Kl.otwarta doskonała, lok.III Funt Gordius
Kl.otwarta doskonała, lok.IV Don Juan Marakita
Kl.użytkowa CWC, doskonała, lok.I Argo z Brdskych Luk
Kl.użytkowa doskonała, lok.II Carlos z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała, lok.III Blues who`s who v.d.Beerse Hoeve
Kl.użytkowa doskonała, lok.IV Gustlik z Lawiny
Kl.championów CACIB, CWC, BOB, doskonała, lok.I Greg Zwariowany Duet
Kl.championów Res.CACIB, doskonała, lok.II Chivas Regal z Zagłębia
Kl.championów doskonała, lok.III Hardy Alwin Golden Erinor
Kl.championów doskonała, lok.IV Cheguer Golden Erinor



cofnij

WARSZAWA - międzynarodowa 2-4.04.
Obsada sędziowska: W.Trzebiecki
Szczenięta i młodziez: Elżbieta Sobieszczańska


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I DEWI DI Santolina
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,BOG,doskonała,lok.I Complement GAILY MAN
Kl.młodzieży doskonała,lok.II NOBEL Ungaro
Kl.młodzieży doskonała,lok.III ARIS z Muchlińskich Błot
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV HAZARD Staszel
Kl.pośrednia CACIB,CWC,NPwR,doskonała,lok.I GERALT Z Zagłębia
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Sasquehanna GLEJT
Kl.pośrednia doskonała,lok.III VA BANQUE Kwintesencja
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Complement RUMBURAK
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta doskonała,lok.II FILO Żelazny Jar
Kl.otwarta doskonała,lok.III FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.IV JANTAR Gordius
Kl.użytkowa CWC,Res. CACIB,doskonała,lok.I CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa b.dobry,lok.II DAVE,KINK`S LEGEND Rejentówka
Kl.użytkowa b.dobry,lok.III GUSTLIK Z Lawiny
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I REMEMBER ME Błękitny Skarb
Kl.championów doskonała,lok.II Complement ROMANTYK
Kl.championów doskonała,lok.III DE NIRO Herkus
Kl.weteranów doskonała,lok.I Complement UNO VOCE

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I Prima GOLDEN QUEEN
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II DONATELLA DI Santolina
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.III Prima GALICIA
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.IV BALBINA Kia
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Sasquehanna GARONA TISSAIA
Kl.młodzieży doskonała,lok.II LIMONKA z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BETSY Inflagranti
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Complement RASPBERY
Kl.pośrednia CWC,CACIB,NSwR,doskonała,lok.I Sasquehanna GRENADA
Kl.pośrednia doskonała,lok.II FIOLKA Modny Drobiazg
Kl.pośrednia doskonała,lok.III SISSI Nadwiślańska Ślicznotka
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV MEDIUM APPLE HAILER Białe Złoto
Kl.otwarta CWC,Res.CACIB,doskonała,lok.I Complement NESCA
Kl.otwarta doskonała,lok.II MILKA z Mazurskiej Kolonii
Kl.otwarta doskonała,lok.III CHOCOLATE KISS DI Santolina
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Sasquehanna ŻOŁNA
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.użytkowa doskonała,lok.II OKTAVIA Mayra Gane
Kl.użytkowa doskonała,lok.III Kola z Gniazda Toli
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I RUBY TUESDAY Oligarchia


cofnij


KWIDZYŃ - krajowa 17.04

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł, doskonała, lok.I Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET
Kl.młodzieży doskonała, lok.II FINDOR Belidor
Kl.młodzieży doskonała, lok.III Ivo z Zagłębia
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV WISCONSIN Błękitny Skarb
Kl.pośrednia CWC, doskonała, lok.I IMAGINARY FRIEND Yavanna
Kl.otwarta CWC, doskonała, lok.I CEZAR Złoty Kanion
Kl.otwarta doskonała, lok.II CEZAR Spod Dębu
Kl.otwarta doskonała, lok.III KIRASJER Złoto dla Zuchwałych
Kl.otwarta doskonała, lok.IV IVAN Yavanna
Kl.championów CWC, NPwR, doskonała, lok.I PERFECT PARTNER Oligarchia



SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I Prima GALICJA
Kl.szczeniąt lok.II BALBINA Kia
Kl.szczeniąt lok.III TIFFANY Szczęśliwa Trzynastka
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.młodzieży doskonała,lok.II HAPPY DEMI Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.III OLEŃKA Ungaro
Kl.pośrednia CWC,NSwR, BOB, doskonała,lok.I DEMI Bufor
Kl.pośrednia doskonała,lok.II TANITA Goldi
Kl.pośrednia doskonała,lok.III BONI Zofira
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV JULIA Cave Canem
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I CALIFORNIA DREAM Goldi
Kl.otwarta doskonała,lok.II ALMA Na Medal
Kl.otwarta b.dobra,lok.III JUST SWEET Olstro


cofnij


OPOLE - krajowa 24-25.04.
Sędzia: Colin Mackay

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Cheek to Cheek Underground Velvet
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Moondust Legendary Snowflake
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III Sami La Forza Del Destino Białe Złoto
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV Dainty`s Final Score
Kl.pośrednia CWC(?),doskonała,lok.I Ashbury Touch The Sky
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Bruce of Dream Team
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Estro Euro Plus
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Va Banque Kwintesencja
Kl.otwarta CWC,CACIB,doskonała,lok.I Ocean Falkorn
Kl.otwarta doskonała,lok.II Shogun Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.III Funt Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Vincent z Gór Dovre
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Blues Who`s Who v.d.Beerse Hoeve
Kl.użytkowa doskonała,lok.II CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.III Gringo Ustrońskie Gronie
Kl.championów Res.CACIB,CWC,doskonała,lok.I Chivas z Zagłębia
Kl.championów doskonała,lok.II Zandor od the Music Maker Karczewskie Szuwary
Kl.championów doskonała,lok.III Trubadur Białe Złoto

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I ADORABLE PASSION Goldy Forever
Kl.szczeniąt lok.II MORELA Złotolandia
Kl.szczeniąt lok.III ATRRACTIVE PASSION Goldy Forever
Kl.szczeniąt lok.IV POLYANNA ze Sztormowej
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I LIMONKA z Karczewskich Szuwarow
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BELLISSIMA z Goldenamico
Kl.młodzieży doskonała,lok.III LA BOUR z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV LILIANNA Książęcy Dwór
Kl.pośrednia CWC,CACIB,BOB,doskonała,lok.I VELVET BLUE Kwintesencja
Kl.pośrednia doskonała,lok.II AVANTI Zimny Nosek
Kl.pośrednia doskonała,lok.III FLORYDA z Zagłębia
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV BESS Inflagranti
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Karvin KIND OF MAGIC
Kl.użytkowa doskonała,lok.II SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.chamiopnów CWC,Res.CACIB,doskonała,lok.I AXELA z Zagłębia
Kl.chamiopnów doskonała,lok.II ICE BEAD Golden Erinor


cofnij


ŁÓDŹ - międzynarodowa 1-2.05.
Sędzia: Stanisław Abłamowicz

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I GAUDY z Leśnych Ostępów
Kl.pośrednia doskonała,lok.II AGENT Lorwet
Kl.pośrednia doskonała,lok.III VA BANQUE Kwintesencja
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV SAM Nadwiślańska Ślicznotka
Kl.otwarta CACIB,CWC,doskonała,lok.I MISIEK Z Bukszpanowej
Kl.otwarta Res.CACIB,doskonała,lok.II ARON Graceland
Kl.otwarta doskonała,lok.III ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Karvin TRAVOLTA
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I GUSTAV LINE HEART P.P.
Kl.użytkowa doskonała,lok.II CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa doskonała,lok.III WEST FANTASY Staszel
Kl.użytkowa doskonała,lok.IV GUSTLIK z Lawiny
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I CHIVAS REGAL z Zagłębia
Kl.championów doskonała,lok.II HADRY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów doskonała,lok.III Complement ROMANTYK
Kl.championów doskonała,lok.IV GREG Zwariowany Duet


cofnij


DOBRE MIASTO - krajowa 9.05.
Sędzia: Monika Ceperling

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt obiecujący,lok.I TRAFFIC ze Szczęsliwej Trzynastki
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I GINER CREAM LEGEND Rejentowka
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II ?
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III MARCO POLO v.d.Vijl Lijsterbessen
Kl.pośrednia doskonała,lok.I BACH Banda Midasa
Kl.pośrednia doskonała,lok.II LARRY Fabryka Championów
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I FILO Żelazny Jar
Kl.otwarta doskonała,lok.II OCEAN Falkorn
Kl.otwarta doskonała,lok.III SHOGUN Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.IV FAWORYT Bufor
Kl.championów CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I Golden Music MR PERKINS

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł.,doskonała,lok.I SARA Iwed
Kl.młodzieży doskonała,lok.II LENA z Mazurskiej Kolonii
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.pośrednia doskonała,lok.II TANITA Goldi
Kl.pośrednia doskonała,lok.III SARIN Cerasus
Kl.otwarta doskonała,lok.I MILKA z Mazurskiej Kolonii
Kl.otwarta doskonała,lok.II DALIA Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.III DEMI Bufor
Kl.otwarta b.dobra,lok.IV HAGA BUTTERFLY Z Karczewskich Szuwarów


cofnij


Jelenia Góra - międzynarodowa 16.05.
Sędzia: Monika Cyperling

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,USEFUL FRIEND OF TUSKULUM Kwintesencja 
Kl.młodzieży doskonała,lok.II OLIVER Almus
Kl.młodzieży b.dobry,lok.III BIG GUN Tuskulum
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I BARNABA Zawiłówka
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I HIPOCRATES Complement
Kl.otwarta doskonała,lok.II APICJUSZ Adsum
Kl.otwarta doskonała,lok.III XENON Górska Fantazja
Kl.użytkowa CWC,NPwR,BOB,BOG,BIS,doskonała,lok.I ARGO z Brdskych Luk
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I REMEMBER ME Błękitny Skarb
Kl.championów doskonała,lok.II Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Prima POKUSA
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II ARIADNA Basileus
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III ASTRA Miss Opolszczyzny
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I ANETKA Tuskulum
Kl.otwarta doskonała,lok.II KIRA ze Schroniska Samotnia
Kl.otwarta doskonała,lok.III AGNES Tuskulum
Kl.otwarta b.dobra,lok.IV NIFE Almus



cofnij


Kielce - krajowa 16.05.
Sędzia: Stanisław Firlik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NJwR,BOG-Junior,doskonała,lok.I Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET
Kl.młodzieży doskonała,lok.II GINNGER CREAM LEGEND Rejentówka
Kl.młodzieży b.dobry,lok.III DAGO Spod Dębu
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I AMANT Pogłaskaj
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ARMANI STYLE Górska Fantazja
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Sasquehanna Glejt
Kl.otwarta CWC,NPwR,BOB,BOG-3,doskonała,lok.I FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.II ARON Graceland
Kl.otwarta b.dobry,lok.III MUMIN Pogłaskaj
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I CARLOS z Zagłębia
Kl.użytkowa b.dobry,lok.II GUSTLIK z Lawiny

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I ALBINA Złoto Pustyni
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.II ARVENA Green Street
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.III ABIGAIL Danako
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.IV AMINA Złoto Pustyni
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I SPRING SENSATION Oligarchia
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II ALABAMA Gołębie Serce
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III LARA CROFT 1001 Drobiazgów
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV BALBINA Kia
Kl.pośrednia doskonała,lok.I GALAXIA z Zagłebia
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II JAGA zo Sadenca
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I Complement CARIOCA
Kl.otwarta doskonała,lok.II VELVET BLUE Kwintesencja
Kl.otwarta doskonała,lok.III LAUREA Dignitas
Kl.otwarta doskonała,lok.IV KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Modny Drobiazg



cofnij


SŁUPSK - krajowa 23.05.
Sędzia: Sławomir Sztul

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I WITO Goldi
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BOHUN Owocowe Wzgórze
Kl.młodzieży doskonała,lok.III FRESCO Golden Top
Kl.pośrednia doskonała,lok.I LARRY Fabryka Championów
Kl.pośrednia doskonała,lok.II LUCKY Fabryka Championów
Kl.otwarta CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała,lok.II DUSTIN GRAND Potęga Miłości
Kl.otwarta doskonała,lok.III WEST BREZE Staszel
Kl.otwarta doskonała,lok.IV AKSAN Psi Ogród (?)
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I BARNABA Culmensis

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I LAMBADA Yavanna
Kl.szczeniąt lok.II YOKO Negrus
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I BETA Owocowe Wzgórze
Kl.młodzieży doskonała,lok.II NUTKA Z Otchlani Mórz
Kl.młodzieży doskonała,lok.III DIDI Goldi
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV VIRGINIA Negrus
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I PALOMA PICASSO Sublimacja
Kl.pośrednia doskonała,lok.II BONI Zofira
Kl.pośrednia doskonała,lok.III PALOMA PICASSO Casidi
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV ALMA Sztormowa Fala
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ZARINA Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.II INES Yavanna
Kl.otwarta doskonała,lok.III HAGA BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta doskonała,lok.IV POLA Golden Bank (?)


cofnij


LESZNO - międzynarodowa 29-30.05.
Sędzia: Istvan Nagy (Węgry)

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.BOB,BOG-III,doskonała,lok.I LEGENDARY SNOWLAKE Moondust
Kl.młodzieży doskonała,lok.II USEFUL FRIEND OF TUSKULUM Kwintsencja
Kl.młodzieży doskonała,lok.III GINGER'S CREAM LEGEND Rejentówka
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV MAD MAX z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I SHAKESPEARE Julunga
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ESTRO Euro Plus
Kl.pośrednia doskonała,lok.III FREDDIE ROCK LEGEND Rejentówka
Kl.otwarta CACIB,CWC,NPwR,doskonała,lok.I ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała,Res.CACIB,lok.II FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.III FANFAN BUTTERFLY Z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta doskonała,lok.IV HIT Dżemojady
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I REMEMBER ME Błękitny Skarb
Kl.championów doskonała,lok.II ZANDOR OF THE MUSIC MAKER Z Karczewskich Szuwarów
Kl.championów doskonała,lok.III BARBO Scandinavia Finland
Kl.championów doskonała,lok.IV HARDY ALVIN Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I AMEILA z Kostrawego Grodu
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II UVEE Des Vives
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I HAPPY DEMI Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BEWITCHING BRIDGET Fortibus
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Complement FORTUNE TELLER
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Prima POKUSA
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I AVANTI Zimny Nosek
Kl.pośrednia doskonała,lok.II KESSI Lorwet
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Xara Drużyna Marzeń
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV GOOD MAGIC z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ANETKA Tuskulum
Kl.otwarta doskonała,lok.II ZORA Golden Luk
Kl.otwarta doskonała,lok.III CYARA Słoneczny Pies
Kl.otwarta doskonała,lok.IV BAJA Gorzowska Tęcza
Kl.użytkowa CACIB,CWC,NSwR,doskonała,lok.I SUMMERTIME of the Hellacious Acres
Kl.championów Res.CACIB,CWC,doskonała,lok.I AXELA Z Zagłębia
Kl.championów doskonała,lok.II ABIGAY Z Karczewskich Szuwarów


cofnij


Płock - krajowa 06.06
Sędzia: Wojciech Burski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł.(?),doskonała,lok.I FERRARI Górska Fantazja
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I ARMANI STYLE Górska Fantazja
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II GAUDY z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I FAWORYTt Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.II LUKSUS z Wiklinowego Koszyka
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I GUSTLIK z Lawiny
Kl.championów CWC,NPwR,BOG,BOB,doskonała,lok.I DAVE KINK'S LEGEND Rejentówka

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I SECOND LADY CINDARELLA Rodowe Złoto
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.II SALEM'S WITCH Rodowe Złoto
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I SPRING SENSATION Oligarchia
Kl.młodzieży doskonała,lok.II YVETTE Complement
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.pośrednia doskonała,lok.II FOR YOUR LIFE Rejentówka
Kl.pośrednia doskonała,lok.III COCA COLA Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV SISSI Nadwislanska Slicznotka
Kl.otwarta b.dobra,lok.I ASTIA z Muchlińskich Błot



cofnij


Kalisz - krajowa 13.06.
Sędzia: Krystyna Opara

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I LANCELOT z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I GAUDY z Lesnych Ostepow
Kl.pośrednia doskonała,lok.II AGENT Lorwet
Kl.otwarta CWC, doskonała,lok.I ARON Graceland
Kl.otwarta doskonała,lok.II DUCAT Lorwet
Kl.championów CWC,NPwR,doskonała,lok.I REMEMBER ME Błękitny Skarb

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I UVEE Des Vives
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Complement FORTUNE TELLER
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV GEORGIA Volarius
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I BESS Inflagranti
Kl.pośrednia doskonała,lok.II XSARA Drużyna Marzeń
Kl.pośrednia lok.III JAGA zo Sadueca
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I AMELIA Lorwet
Kl.otwarta lok.II BORA Pointa



cofnij


Lublin - krajowa 13.06.
Sędzia:  

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I DIRTY DANCING ze Stajni Blusa
Kl.młodzieży doskonała,lok.II EURO Gordius
Kl.młodzieży doskonała,lok.III TALIB Helska Przygoda
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I ARMANI STYLE Górska Fantazja
Kl.pośrednia doskonała,lok.II GERALT z Zagłębia
Kl.pośrednia doskonała,lok.III ARIS z Muchlińskich Błot
Kl.pośrednia b.dobry,lok.IV SUMO Negrus
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ADON z Lesniho Haje
Kl.otwarta b.dobry,lok.II ARAN od Adamczewskich
Kl.użytkowa CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I CARLOS z Zagłębia

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I AKSA ze Wzgórza Gawroniec
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Prima GALICIA
Kl.młodzieży doskonała,lok.II MILKA Złotolandia
Kl.młodzieży doskonała,lok.III TEQUILA Polaris
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV LAURA z Gniazda Toli
Kl.pośrednia doskonała,lok.I BAZYLIA Banda Midasa
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I WATRA Złoty Kanion
Kl.otwarta doskonała,lok.II Complement NUTELLA



cofnij


Kraków - międzynarodowa 26-27.07.
Sędzia: Anna Bogucka

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I ABIDE BY Danako
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.II ALL CAMPANIELLO Danako
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.III RENO z Żywieckiej Kotliny
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE
Kl.młodzieży doskonała,lok.II LOOK z Gniazda Toli
Kl.młodzieży doskonała,lok.III UNTILL WE ARE TOGETHER Kwintesencja
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV IVO z Zagłębia
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I NOBEL Ungaro
Kl.pośrednia doskonała,lok.II VA BANQUE Kwintesencja
Kl.pośrednia doskonała,lok.III SHAKESPEARE Julunga
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV GERALT z Zagłebia
Kl.otwarta CWC,CACIB,NPwR,doskonała,lok.I FUNT Gordius
Kl.otwarta doskonała,lok.II Complement HIPOCRATES
Kl.otwarta doskonała,lok.III BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.IV WINNIE THE POOH Kwintesencja
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I AMBER FROM Danako
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II BACARDI od Siedmiu Słowików
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.III GRACE Marakita
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.IV LUNA Bocheńskie Wzgórze
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NJwR,BOB,BOG-2,doskonała,lok.I Prima GALICIA
Kl.młodzieży doskonała,lok.II POKUSA ze Sztormowej
Kl.młodzieży doskonała,lok.III CARIN Scandinavia Finland
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV MILKA Złotolandia
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I DIXY Gwiazda Dawida
Kl.pośrednia doskonała,lok.II ASHANTI Górska Fantazja
Kl.pośrednia doskonała,lok.III LARA CROFT 1001 Drobiazgów
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV LADY D.1001 Drobiazgów
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I BACCARA Złote Marzenia
Kl.otwarta doskonała,lok.II Complement HERBI
Kl.otwarta doskonała,lok.III ONLY YOU Oligarchia
Kl.otwarta doskonała,lok.IV OPERA Ungaro
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I WIRGINIA Alter Idem
Kl.championów CACIB,CWC,NSwR,doskonała,lok.I AXELA z Zagłębia
Kl.championów Res.CACIB,doskonała,lok.II Sasquehanna SŁOMKA



cofnij


Olsztyn - krajowa 4.07.
Sędzia: Anna Bogucka

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Lexus z Mazurskiej Kolonii
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Don Diego Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Bach Banda Midasa
Kl.pośrednia lok.III Finrod Belidor
Kl.otwarta CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I Filo Żelazny Jar
Kl.otwarta doskonała,lok.II Hit Dżemojady
Kl.użytkowa doskonała,lok.I Kirasjer Złoto dla Zuchwałych

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Lena z Mazurskiej Kolonii
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Happy Demi Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Bryza z Rybackiej Osady
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Goldwina Litus
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II Sara Iwed
Kl.otwarta CWC,NSwR,doskonała,lok.I Secret Igraszka z Diabłem
Kl.otwarta doskonała,lok.II Georgia Yavanna
Kl.otwarta doskonała,lok.III Ines Yavanna
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Haga Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.użytkowa CWC(?),doskonała,lok.I Lena Kraina Kubusia Puchatka
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I Adelajda Potęga Miłości
Kl.weteranów doskonała,lok.I Complement Viva Vitamina



cofnij


Warszawa - krajowa 11.07.

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I HILTON ANIMAL'S LEGEND Rejentówka
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.II IDOL Gordius
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I GINGER REAM LEGEND Rejentówka
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Complement GAILY MAN
Kl.młodzieży doskonała,lok.III HAZARD Staszel
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV DENVER spod Dębu
Kl.pośrednia CWC(?),doskonała,lok.I Complement ZALOTNIK
Kl.pośrednia doskonała,lok.II GERAŁT z Zagłębia
Kl.championów CWC,NPwR,doskonała,lok.I Golden Music MR. PERKINS
Kl.championów doskonała,lok.II Complement Romantyk

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I HONKY TONK WOMEN Rejentówka
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.II SHAGGY Vena Auri
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.III SHAMMY BELLA Vena Auri
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.IV SUnnie Sally Vena Auri
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Fiddle-De-Dee's ROYALYTY
Kl.młodzieży doskonała,lok.II BALBINA Kia
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV DONNA Rancho Fidora
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Sasquehanna GRENADA
Kl.pośrednia doskonała,lok.III JUNONA Cave Canem
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV ASZIKA od Adamczewskich
Kl.otwarta CWC,NSwR,BOB,BOG-III,doskonała,lok.I Complement CARIOCA



cofnij


Augustów - krajowa 18.07.
Sędzia: Monika Cyperling

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I CHATEAU SIMONE Złota Wolność
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Intencja (FCI) FILIP LAMPO
Kl.pośrednia CWC,NPwR,doskonała,lok.I BANDY LEGGED Oskaras (Litwa)

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I NENUORAMOS YELLOW JAMAICA (Litwa)
Kl.młodzieży doskonała,lok.II LENA Z Mazurskiej Kolonii
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Fiddle-De-Dee's ROYALTY
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Sasquehanna NIRWANA
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.pośrednia doskonała,lok.II LARYSA Książęcy Dwór
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III SAMBA Ze Szcześliwej Trzynastki
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV GRATKA Dobre Fluidy
Kl.otwarta CWC,NSwR,BOB,doskonała,lok.I CHAMPAGNE BIANCO Di Santolina (Litwa)



cofnij


Koszalin - krajowa 18.07.
Sędzia: Maciej Wytyk

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Sasquehanna NEKTAR
Kl.młodzieży doskonała,lok.II HOBI z Podjuskiej Panoramy
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BIZCOCHO SABOROSO Złociste Zauroczenie
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I DUKAT Goldenhause
Kl.pośrednia doskonała,lok.II MIGDAŁ Puszczykowa Sfora
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała,lok.II AGENT Lorwet
Kl.otwarta doskonała,lok.III HIT Dżemojady
Kl.otwarta doskonała,lok.IV PRICE POLO Sublimacja
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Catch the Wind JUSTIN
Kl.championów CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I BARNABA Culmensis

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt BIS PUPPY-2,wybitnie obiecująca,lok.I RAMONA z Karczewskich Szuwarów
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II POWABNA z Karczewskich Szuwarów
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.III BRENDA Famous
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I HAPPY DEMI Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Catch the Wind KIR ROYAL
Kl.młodzieży doskonała,lok.III TOSCANIA Ungaro
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV AMANDA Gorzowska Tęcza
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I PALOMA PICASSO Sublimacja
Kl.pośrednia doskonała,lok.II OLIVE BRANCH Almus
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Sasquehanna GARONA TISSAIA
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV CAMELLIA Echo Asyżu
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I ASTRA Poranny Blask
Kl.otwarta doskonała,lok.II AXA Sztormowa Fala
Kl.otwarta doskonała,lok.III Complement INDRA
Kl.otwarta doskonała,lok.IV INES Yavanna
Kl.użytkowa CWC,NSwR,doskonała,lok.I Catch the Wind JAMIE-LEE



cofnij


Nowy Sącz - krajowa 19.07.
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.otwarta doskonała,lok.I DON JUAN Cassovia White Star
Kl.otwarta b.dobra,lok.II LIVING LAS VEGAS Berkanan
Kl.championów BOB,doskonała,lok.I ROMANTYK Complement

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I POLYANNA ze Sztormowej
Kl.młodzieży doskonała,lok.II CARIN Scandinavia Finland
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III MILKA Złotolandia
Kl.pośrednia b.dobra,lok.I SETKA z Żywieckiej Kotliny
Kl.otwarta doskonała,lok.I PASJA z żywieckiej Kotliny
Kl.otwarta doskonała,lok.II HERBI Complement
Kl.otwarta b.dobra,lok.III GEMA Złotolandia



cofnij


Gdynia - krajowa 25.07.
Sędzia: Krzysztof Czechowski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I GEPARD CHESTER Goldi
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I FERETTO Golden Top
Kl.młodzieży doskonała,lok.II DAR z Otchłani Mórz
Kl.młodzieży doskonała,lok.III LEXUS z Mazurskiej Kolonii
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV WISCONSIN Błękitny Skarb
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I NOBEL Ungaro
Kl.pośrednia doskonała,lok.II LARRY Fabryka Championów
Kl.pośrednia doskonała,lok.III WITO Goldi
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV FERGIE Litus
Kl.otwarta CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I ARISTO Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała,lok.II SHOGUN Pasada
Kl.otwarta doskonała,lok.III HIT Dżemojady
Kl.otwarta doskonała,lok.IV AGENT Lorwet
Kl.użytkowa doskonała,lok.I KIRASJER Złoto dla Zuchwałych

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I GAJA Goldi
Kl.młodzieży Zw. Mł.,NJwR,doskonała,lok.I WENECJA Goldi
Kl.młodzieży doskonała,lok.II I'M SWEET GIRL Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.III BRYZA z Rybackiej Osady
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV RADOSNA Herbu Zadora
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.pośrednia doskonała,lok.II TERI Goldi
Kl.pośrednia doskonała,lok.III ASZIKA od Adamczewskich
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV  
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I BLENDI Amarad
Kl.otwarta doskonała,lok.II AURA Klan Berti
Kl.otwarta doskonała,lok.III ZARINA Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.IV LA SCALA Dżemojady
Kl.użytkowa b.dobra,lok.I LENA Kraina Kubusia Puchatka



cofnij


Sopot - międzynarodowa 14-15.08.
Skład sędziowski: Laszlo Erdos
H. Stępka (młodzież i szczenięta)


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Complement GAILY MAN
Kl.młodzieży doskonała,lok.II GINGER CREAM LEGEND Rejentówka
Kl.młodzieży doskonała,lok.III FERRETO Golden Top
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV ENTER Banda Midasa
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I NOBEL Ungaro
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Dainty`s FINAL SCORE
Kl.pośrednia doskonała,lok.III LARRY Fabryka Championów
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV HOBI z Podjuskiej Panoramy
Kl.otwarta CWC,CACIB,BOB,BOG,doskonała,lok.I FILO Żelazny Jar
Kl.otwarta Res.CACIB,doskonała,lok.II HIT Dżemojady
Kl.otwarta doskonała,lok.III Complement SORGO
Kl.otwarta doskonała,lok.IV AMANT Pogłaskaj
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I WEST FANTASY Staszel
Kl.użytkowa doskonała,lok.II FUNT Gordius
Kl.użytkowa doskonała,lok.III VINCENT z Gór Dovre
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I PERFECT PARTNER Oligarchia
Kl.championów doskonała,lok.II BARNABA Culmensis
Kl.championów doskonała,lok.III Complement ROMANTYK
Kl.championów doskonała,lok.IV REMEMBER ME Błękitny Skarb

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.I RAMONA z Karczewskich Szuwarów
Kl.szczeniąt wybitnie obiecująca,lok.II KATHLEEN JULIETTE Staszel
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.III GAJA Goldi
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I RADOSNA Herbu Zadora
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Fiddle-de-Dee`s ROYALTY
Kl.młodzieży doskonała,lok.III I`M GOLDEN STAR Staszel
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV KOKA Pomarszczony Czar
Kl.pośrednia CWC,Res.CACIB,doskonała,lok.I GOLDWINA Litus
Kl.pośrednia doskonała,lok.II HAPPY DEMI Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.III FILO Belidor
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV ASZIKA od Adamczewskich
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I WEST DREAM Staszel
Kl.otwarta doskonała,lok.II CALIFORNIA DREAM Goldi
Kl.otwarta doskonała,lok.III ZARINA Bufor
Kl.otwarta doskonała,lok.IV DONIA Pomarszczony Czar
Kl.użytkowa CWC,CACIB,doskonała,lok.I Cheek to Cheek TOO HOT TO HANDLE
Kl.użytkowa doskonała,lok.II LENA Krainy Kubusia Puchatka
Kl.championów CACIB,CWC,BOB,doskonała,lok.I GEZA Zwariowany Duet



cofnij


Białystok - krajowa 29.08.
Sędzia: Stanisław Abłamowicz

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I LEXUS z Mazurskiej Kolonii
Kl.pośrednia CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I BANDY LEGGED Oskaras
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Intencja FILIP LAMPO
Kl.otwarta doskonała,lok.I AMBER na Medal
Kl.otwarta doskonała,lok.II LAMBORGHINI od Sary ze Złotej Alei
Kl.otwarta doskonała,lok.III XENON Górska Fantazja

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.I KATHLEEN JOSEPHINE Staszel
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Nenuoramos YELLOW JAMAICA
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II AKSA ze Wzgórza Gawroniec
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III JUTA Gordius
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV ERRATA Banda Midasa
Kl.pośrednia b.dobra,lok.I LENA z Mazurskiej Kolonii
Kl.pośrednia dobra,lok.II SAMBA ze Szczęśliwej Trzynastki
Kl.otwarta NSwR,doskonała,lok.I FIGA Żelazny Jar
Kl.otwarta b.dobra,lok.II GRATKA Dobre Fluidy
Kl.otwarta dobra,lok.III BAZYLIA Banda Midasa



cofnij


Zielona Góra - krajowa 05.09.
Sędzia: Krzysztof Czechowski

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży doskonała,lok.I Cent Goldi z Farmy Molosów
Kl.pośrednia doskonała,lok.I Nugat Gorzowska Panorama
Kl.otwarta CWC,BOB,,doskonała,lok.I Aristo Złota Oaza
Kl.otwarta doskonała,lok.II Gambit Goldi
Kl.otwarta doskonała,lok.III Fanfan Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Catch the Wind Gordon

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Catch the Wind Kir Royal
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Amelia z Kostrowego Grodu
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Gaja Spod Radoni
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Paula ze Sztormowej
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Catch the Wind Jammie Lee
Kl.pośrednia doskonała,lok.II La Bour z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Melisa z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Ixenia od Astrid
Kl.otwarta doskonała,lok.I Daisy Lorwet
Kl.otwarta doskonała,lok.II Heroina od Astrid
Kl.otwarta doskonała,lok.III Elizabeth Kraina Retrieverów
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Anetka Tuskulum



cofnij


Wrocław - międzynarodowa 25-26.09.
Sędzia: Stanisław Firlik

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt w.obiecujący,lok.I MILKY WAY MATEO Work of Art
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Astral Passion Goldy Forever
Kl.młodzieży lok.II Sami La Forza del Destino Białe Złoto
Kl.młodzieży lok.III Ginger Cream Legend Rejentówka
Kl.młodzieży lok.IV Bonus Zimny Nosek
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Danity's Final Score
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I Hit Dżemojady
Kl.otwarta lok.II Estro Euro Plus
Kl.otwarta lok.III Bold Sunny z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta lok.IV Ashbury Touch The Sky
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Funt Gordius
Kl.championów CACIB,CWC,doskonała,lok.I Ritzilyn Toast Master
Kl.championów Res.CACIB,doskonała,lok.II Karvin Xtra Friendly
Kl.championów lok.III Complement Ramzes
Kl.championów lok.IV Remember Me Błękitny Skarb

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt w.obiecująca,lok.I POLLY ANN Almus
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Catch The Wind Kir Royal
Kl.młodzieży lok.IV Fiddle De Dees Royality



cofnij


Rybnik - krajowa 03.10.
Sędzia: S. Abłamowicz

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt obiecujący,lok.I AMIR
Kl.młodzieży doskaonała,lok.I Astral Passion GOLDY FOREVER
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II SPENSER Ungaro
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III Sami La Forza Destino Białe Złoto
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV Abide by Danko
Kl.pośrednia b.dobra,lok.I ETOS Marakita
Kl.pośrednia d.dobra,lok.II GERALT Z Zagłębia
Kl.otwarta doskonała,lok.I BLOD SUNNY Z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta doskonała,lok.II CHEROKE Złote Marzenia
Kl.otwarta b.dobra,lok.III CASSY Słoneczny Pies
Kl.otwarta b.dobra,lok.IV HAPPY BUTTERFLY Z Karczewskich Szuwarów
Kl.użytkowa CWC,NPwR,BOB,doskonała,lok.I ASMUDRY TOUCH The Sky
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I CHEQER Golden Erinor

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt obiecująca,lok.I FIONA Fabryka Championów
Kl.młodzieży doskonała,lok.I AMERICAN BEAUTY Brama Słońca
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II ATTRACTIVER PASSION Goldy Forever
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III XIRINE Goldenpack Marty
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV POKUSA Ze Sztormowej
Kl.pośrednia CWC,NSwR,doskonała,lok.I complement A VISTA
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II FURRY GIRL Marakita
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III LIZA Lorwet
Kl.pośrednia b.dobra,lok.IV GELSOMIA Z zagłębia
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I BONI Zofira
Kl.otwarta doskonała,lok.II FLORYDA Z Zagłębia
Kl.otwarta b.dobra,lok.III EVE Marakita
Kl.otwarta b.dobra,lok.IV ANNA PERENNA A perenna adsum
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I ARABELLA Zelene Jazera
Kl.użytkowa dobra,lok.II ADORA Z Trarozenskych Haju



cofnij


Przechlewko - Krajowa psów myśliwskich 16.10.
Sędzia: Magdalena Świętoń

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw.Mł.,doskonała,lok.I HAZARD Goldi
Kl.młodzieży doskonała,lok.II FERETTO Golden Top
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III BOSMAN z Rybackiej Osady
Kl.pośrednia doskonała,lok.I Complement ALFRED
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II HOBI z Podjuskiej Panoramy
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I AGENT Lorwet
Kl.otwarta b.dobry,lok.II LARRY Fabryka Championów
Kl.championów CWC,NPwR,doskonała,lok.I BARNABA Culmensis

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,BOB,doskonała,lok.I AMELIA z Kostrowego Grodu
Kl.młodzieży b.dobra,lok.II RAMONA z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży b.dobra,lok.III CAPRI Goldi
Kl.młodzieży b.dobra,lok.IV LAMBADA Yavanna
Kl.pośrednia doskonała,lok.I HAPPY DEMI Staszel
Kl.pośrednia b.dobra,lok.II GOLDWINA Litus
Kl.pośrednia b.dobra,lok.III CALIFORNIA BLUE Goldi
Kl.otwarta b.dobra,lok.I ASTRA Poranny Blask
Kl.otwarta b.dobra,lok.II INES Yavanna



cofnij


Poznań - międzynarodowa 7.11.
Obsada sędziowska:
psy: B. Polańczyk
suki: W. Trzebiecki


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży BOB,Zw. Mł.,doskonała,lok.I Moondust Legendary Snowflake
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Woodstock Błękitny Skarb
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Bonus Zimny Nosek
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Ramin Lorwet
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I Complement Dear Sir
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Sami La Forza del Destino Białe Złoto
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Kasjan Lorwet
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Nobel Ungaro
Kl.otwarta CWC,CACIB,doskonała,lok.I Fanfan Butterfly z Karczewskich Szuwarów
Kl.otwarta doskonała,lok.II Emir Lorwet
Kl.otwarta doskonała,lok.III Agent Lorwet
Kl.otwarta doskonała,lok.IV Flet od Astrid
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Hardy Alvin Golden Erinor
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Va Banque Kwintesencja
Kl.użytkowa doskonała,lok.III Catch the Wind Justin
Kl.championów Res.CACIB,CWC,doskonała,lok.I Barbo Scaninavia Finalnd
Kl.championów doskonała,lok.II Aristo Złota Oaza

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży Zw. Mł.,doskonała,lok.I Amelia z Kostrowego Grodu
Kl.młodzieży doskonała,lok.II Catch the wind Kir Royal
Kl.młodzieży doskonała,lok.III Prima Lorwet
Kl.młodzieży doskonała,lok.IV Pokusa ze Sztormowej
Kl.pośrednia CWC,doskonała,lok.I ????
Kl.pośrednia doskonała,lok.II Happy Demi Staszel
Kl.pośrednia doskonała,lok.III Ukulele Drużyna Marzeń
Kl.pośrednia doskonała,lok.IV Elisabeth Kraina Retrieverów
Kl.otwarta CWC,doskonała,lok.I Jutrzenka Secret
Kl.otwarta doskonała,lok.II Ines Yavanna
Kl.użytkowa CWC,doskonała,lok.I Catch the wind Jamie Lee
Kl.użytkowa doskonała,lok.II Taura Lorwet
Kl.użytkowa doskonała,lok.III Missisipi Silvanus
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I Catch the Wind Eternity



cofnij


Kielce - krajowa 21.11.
Sędzia:  

PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt wybitnie obiecujący,lok.I TOUDI Złotolandia
Kl.młodzieży lok.I FOREST Gwiazda Dawida
Kl.młodzieży lok.II ASTRAL PASSION Goldy Forever
Kl.młodzieży lok.III Cheek to Cheek UNDERGROUND VELVET
Kl.młodzieży lok.IV Complement IRONIC
Kl.pośrednia lok.I AKIM z Kralovskych Teras
Kl.pośrednia lok.II SAMY LA FORZA DEL DESTINO Białe Złoto
Kl.pośrednia lok.III HAZARD Staszel
Kl.pośrednia lok.IV Complement GAILY MAN
Kl.użytkowa NPwR,doskonała,lok.I Ashbury TOUCH THE SKY
Kl.użytkowa lok.II GERALD Z Zagłębia
Kl.championów CWC,doskonała,lok.I FUNT Gordius
Kl.championów lok.II Complement ROMANTYK

SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.młodzieży BOB,Zw. Mł.,doskonała,lok.I POKUSA ze Sztormowej
Kl.młodzieży lok.II RAFA Ungaro
Kl.młodzieży lok.III MILKA Złotolandia
Kl.pośrednia lok.I POLYANNA Ze Sztormowej
Kl.pośrednia lok.II Complement A-VISTA
Kl.pośrednia lok.III Complement GOODNESS
Kl.otwarta NSwR,lok.I EMMA Prima
Kl.otwarta lok.II ACH GOLDI! Szczęśliwy Słoń
Kl.użytkowa lok.I NANCY Dżemojady
Kl.użytkowa lok.II ADORA z Tvarozenskych haju



cofnij




Wyniki niektórych wystaw zagranicznych



WILNO 13-14.03.

Sobota 13.04.
Sędzia: p. Monika Blaha (Austria)


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Jacobas Vilties Spindulys
Kl.szczeniąt lok.II Jankis Vilties Spindulys
Kl.młodzieży doskonała, lok.I Irlandas Ambra
Kl.młodzieży doskonała, lok.II Artis Ula
Kl.młodzieży doskonała, lok.III ?
Kl.młodzieży doskonała, lok.IV Kiantimes Make Your Way
Kl.pośrednia CAC, doskonała, lok.I Eucalyptus Herkus
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Ex librius Herkus
Kl.otwarta CAC, doskonała, lok.I Ambergold Dzhi Key Absolute Answer
Kl.otwarta doskonała, lok.II Golden Music Mr Perkins
Kl.otwarta doskonała, lok.III Cucciolini Di Santolina
Kl.otwarta doskonała, lok.IV Bartas Feniksas
Kl.użytkowa CAC, doskonała, lok.I Ambergold Dzhi Key Admirale Amule
Kl.użytkowa doskonała, lok.II Dave Kink's Legend Rejentowka
Kl.użytkowa doskonała, lok.III Tottelina Remy Martin



Niedziela 14.04.
Sędzia: p. Beata Petkovica (Łotwa)


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Jacobas Vilties Spindulys
Kl.szczeniąt lok.II Jankis Vilties Spindulys
Kl.młodzieży doskonała, lok.I ?
Kl.młodzieży doskonała, lok.II Atlantas Tauro Zvaigzde Selene
Kl.młodzieży doskonała, lok.III Baretto Bruno Korifejus
Kl.pośrednia CAC, doskonała, lok.I Eucalyptus Herkus
Kl.pośrednia doskonała, lok.II Ex librius Herkus
Kl.otwarta CAC, doskonała, lok.I Chicago Sollo di Santolina
Kl.otwarta doskonała, lok.II Ambergold Dzhi Key Absolute Answer
Kl.otwarta doskonała, lok.III Ocean Falkorn
Kl.otwarta doskonała, lok.IV Milbu Adolfdosk
Kl.użytkowa CAC, doskonała, lok.I Ambergold Dzhi Key Admirale Amule
Kl.użytkowa doskonała, lok.II Tottelina Remy Martin
Kl.użytkowa doskonała, lok.III Dave Kink's Legend Rejentowka


cofnij


BARCELONA - Europejska 4-6.06.


PSY
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I Wigglin`Jigglin`Cupcakes
Kl.szczeniąt lok.II Big White Fall
Kl.szczeniąt lok.III Kowalski Bimbo
Kl.szczeniąt lok.IV Andrew de la Corraliza
Kl.młodzieży lok.I Zampanzar Always-You
Kl.młodzieży lok.II Cosmona`s Insiration
Kl.młodzieży lok.III Royal Crest Gold-N Shutterflybutterfly
Kl.młodzieży lok.IV Royal Crest Gold-N Flash Light
Kl.pośrednia lok.I Together at Never of Lanson Fields
Kl.pośrednia lok.II Moondust King of Diamonds
Kl.otwarta CAC, CACIB, BOB, BOG, lok.I Sequins Shamrock
Kl.otwarta lok.II Dewmist Silkmarillion
Kl.otwarta lok.III Twenty Seven Charm des Rives de l`Erdre
Kl.otwarta lok.IV Daily Rays Catch the Wind
Kl.użytkowa res.CAC, lok.I Robin Hood of Glen Sheallag
Kl.użytkowa lok.II Royal Crest Gold-N Kingdomsky
Kl.użytkowa lok.III Ashbury Please Tell me
Kl.użytkowa lok.IV Royal Crest Gold-N Overtherainbow
Kl.championów lok.I Royal Crest Gold-N Eyeofcyclone
Kl.championów lok.II Charola Mississippi
Kl.championów lok.III Ingenio de Evendim
Kl.weteranów lok.I NW Rangatang Spud You Like
Kl.weteranów lok.II Baron Elva Bohemia


SUKI
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK
Kl.szczeniąt lok.I NSZ Upper Arley of Glen Sheallag
Kl.szczeniąt lok.II Cheek to Cheek Untamed Heart
Kl.szczeniąt lok.III Cal Arana Traviata
Kl.młodzieży lok.I Zampanzar Orange Sugar
Kl.młodzieży lok.II Erika da Quinta de Areosa
Kl.młodzieży lok.III Noia de Lua dos Celtos
Kl.młodzieży lok.IV Urban Legend du Plateau des Abeilles
Kl.pośrednia lok.I Diamonds And Pearls
Kl.pośrednia lok.III Ashbury This is My Passion
Kl.otwarta res.CAC, lok.I BreakfastatTiffanys
Kl.otwarta lok.II Zampanzar Habana Cafe
Kl.otwarta lok.III Zampanzar Betty Boop
Kl.otwarta lok.IV Para Elisa De Cal Arana
Kl.użytkowa CAC,CACIB, lok.I Samsara of Glen Sheallag
Kl.championów Res.CACIB,lok.I Sweetness of Far and Away
Kl.championów lok.II A Pink Panther
Kl.championów lok.III Noisette
Kl.championów lok.IV Helen Rose de la Charola
Kl.weteranów lok.I Styal Sheer Silk of Argosland
cofnij

Wszelkie wyniki, uzupełnienia i poprawki mile widziane.