Wyniki wystaw w 2002 roku

opublikowane dzięki mrówczej pracy członków listy dyskusyjnej Goldeny

cofnij




Wszelkie wyniki, uzupełnienia, poprawki i informacje mile widziane.



GŁOGÓW

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.szczeniąt I Edyp Białe Złoto
Kl.szczeniąt II Remember Me Błękitny Skarb
Kl.młodzieży I What a wonderful World Kwintesencja
Kl.młodzieży II Zador of the Music maker z Karczewskich Szuwarów
Kl.młodzieży III Zatroskany z Karczewskich Szuwarów
Kl.pośrednia I Hardy Alwin Golden Erinor
Kl.pośrednia II Chivas Regal z Zagłebia
Kl.pośrednia III Ramzes Complement
Kl.otwarta I Gringo Ustrońskie Gronie
Kl.otwarta II Bufor od Astrid
Kl.otwarta III King od Astrid
Kl.użytkowa I Chicago of Top team
Kl.użytkowa II Styal Socrates
Kl.championów I Gaylord Golden Erinor
Kl.championów II Heros ze Sztormowej
Kl.championów III Sokrates Cave Canem

Kl.szczeniaki I Carmen Corem
Kl.młodzieży I Zora Golden luk
Kl.młodzieży II Guelcoya Polaris
Kl.pośrednia I Catch the Wind Eternity
Kl.Pośrednia II Calinka z Niedżwiedziej Gawry
Kl.Pośrednia III Miriam Cerasus
Kl.Pośrednia IV Quantanamera Polaris
Kl.Otwarta I Emmy Lou of blue Erinor
Kl.Otwarta II Benshee z Niedzwiedziej Gawry
Kl.Otwarta III Fiona Goczał
Kl.Otwarta IV Dena Beauty Samantha




WARSZAWA
zebrał Wiesław Niedzielski
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.szczeniąt I Golden Music MR.PERKINS
Kl.szczeniąt II CORTEZ BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów
Kl.szczeniąt III BIŚ z Bukszpanowej
Kl.młodzieży I,CWC CHIVAS REGAL z Zagłębia
Kl.młodzieży II WHAT A WONDERFUL Kwintesencja
Kl.młodzieży III SHOGUN Pasada
Kl.młodzieży IV FLOP Gordius
Kl.pośrednia I,CWC TRUBADUR Białe Złoto
Kl.pośrednia II HARDY ALVIN Golden Erinor
Kl.pośrednia III LANCELOT z Waiatrakowego Wzgórza
Kl.pośrednia IV SŁODZIK Sasquehanna
Kl.otwarta I,CWC Complement IVORYMAN
Kl.otwarta II CAMMIU Strong Vilties spindylus
Kl.otwarta III DENIS ROZRABIAKA Goldi
Kl.otwarta IV GREG Zwariowany Duet
Kl.użytkowa I,CWC,res.CACIB Chicago of Top team
Kl.użytkowa II MR.MORRIS Staszel
Kl.championów I,CWC,CACiB,NPwR,Zw.Rasy Jaskar Tarquin

Kl.szczeniąt I Prima GOLDEN EYE
Kl.młodzieży I,CWC Complement FINEZJA
Kl.młodzieży II WELL DONE Kwintesencja
Kl.młodzieży III FIONA Bufor
Kl.młodzieży IV CELINE,STAR of MUSIC Rejentówka
Kl.pośrednia I,CWC DAFNE Gordius
Kl.Pośrednia II AJUGA Echo Asyżu
Kl.Pośrednia III CARRIBEAN DREAM Goldenmania
Kl.Otwarta I,CWC,res.CACIB LAURA Goldenpack Marty
Kl.Otwarta II BRYGIDA Gordius
Kl.Otwarta III NEXT JENNY z Leśnych Ostępów
Kl.Otwarta IV AXA znad Kaszubskiego Morza
Kl.użytkowa I,CWC BIRMA Gordius
Kl.użytkowa II ERIS Yavanna
Kl.użytkowa III KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Alter Idem
Kl.championów I,CWC,CACiB,NSwR ON MY MIND Oligarchia


LESZNO
zebrała Lidka kobyłka
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.championów I Gaylord Golden Erinor
Kl.championów II HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.championów III HEROS ze Sztormowej

JAROSŁAW
zebrał Dzierzek
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.młodzieży I,ZW.Mł WALDORF ASTORIA Kwintesenncja
Kl.pośrednia I,CWC NPwR GREG Zwariowany Duet
Kl.pośrednia II ROMANTYK Complement
Kl.pośrednia III WHAT A WONDERFUL WORLD Kwintesencja
Kl.otwarta I,CWC LANCELOT Complement
Kl.otwarta II CARLOS z Zagłebia
Kl.otwarta III ELBRUS Nissar

Kl.młodzieży I WELL DONE Kwintesencja
Kl.pośrednia I,CWC,NSwR,Zw.Rasy DIUNE z Gór Dovre
Kl.pośrednia II TRAVIATA Complement
Kl.otwarta I,CWC Sasquehanna MINAKO
Kl.otwarta II Agrafka KIA
Kl.uzytkowa I,CWC KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Alter Idem
KATOWICE
zebrała Brokyanna
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.szczenięta I ASTON MARTIN No1 Złote Marzenie
Kl.szczenięta II AUSTIN Złote Marzenie
Kl.szczenięta III ROCCO BAROCCO Oligarchia
Kl.młodzieży I FAWORYT Bufor
Kl.młodzieży II WHAT A WONDERFUL WORLD Kwintesencja
Kl.młodzieży III CHEQUER Golden Erinor
Kl.młodzieży IV OSKAR Falkorn
Kl.pośrednia I HARDY ALWIN Golden Erinor
Kl.pośrednia II CHIVAS REGAL z Zagłębia
Kl.pośrednia III BEST DRAGO z Leśnych Ostepów
Kl.pośrednia IV RAMZES Complement
Kl.otwarta I GREG Zwariowany Duet
Kl.otwarta II IDEM IBIS z Leśnych Ostępów
Kl.otwarta III HACKER HORACY Complement
Kl.pośrednia IV BASIC Goldenka
Kl.użytkowa I CHICAGO of Top Team
Kl.championów I FORTUNE TELLER Golden Erinor
Kl.championów II GAYLORD Golden Erinor

Kl.szczeniąt I ARNIKA Złotolandia
Kl.szczeniąt II AISHA Złote Marzenie
Kl.szczeniąt III DOGMA z Leśnych Ostepów
Kl.młodzieży I EUNICE-BIAŁE ZŁOTO Cave Canem
Kl.młodzieży II WELL DONE Kwintesencja
Kl.młodzieży III MATA HARI Cerasus
Kl.młodzieży IV ANETKA Ogród Sekretów
Kl.pośrednia I SŁOMKA Sasqehanna
Kl.pośrednia II Smykałka Sasquehanna
Kl.pośrednia III COSTA BRAWA z Zagłębia
Kl.pośrednia IV CARRIBEAN DREAM Goldenmania
Kl.otwarta I ELEIN Yavanna
Kl.otwarta II SYBILLA Cave Canem
Kl.otwarta III GEZA Zwariowany Duet
Kl.otwarta IV ASTRA spod Dębu
Kl.uzytkowa I MINAKO Sasquehanna
Kl.uzytkowa II ERIS Yavanna
cofnij

Wszelkie wyniki mile widziane.