Wyniki wystaw w 2001 roku

opublikowane dzi瘯i mr闚czej pracy cz這nk闚 listy dyskusyjnej Goldeny

cofnij


KATOWICE

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.m這dzie篡 Zw.M這dzie篡 I Trubadur Bia貫 Z這to
Kl.m這dzie篡 II Lokata Greg Zwariowany Duet
Kl.m這dzie篡 III LOKATA Tankred Bia貫 Z這to
Kl.m這dzie篡 IV LOKATA Astor spod D瑿u
Kl.porednia CWC Cyryl z Wiernych Ma貪osi
Kl.porednia II LOKATA Gaylord Golden Erinor
Kl.porednia III LOKATA Hulka Saviola
Kl.porednia IV LOKATA Acan Korem
Kl.otwarta CWC,CACIB Fortune Teller Golden Erinor
Kl.otwarta II LOKATA Guliver G鏎ska Fantazja
Kl.otwarta III LOKATA Amber Super Kolekcja
Kl.otwarta IV LOKATA Ghostbuster Jeanton
Kl.u篡tkowa Zw. Alex od Hradu Veveri
Kl.champion闚 Zw. Indus Garvale Slapska Alej

Kl.m這dzie篡 Zw.M這dzie篡 I Astra spod D瑿u
Kl.m這dzie篡 II Lokata Bagatelka Pakolandia
Kl.m這dzie篡 III LOKATA Esta z Chribowskych Vrchu
Kl.m這dzie篡 IV LOKATA Boni z Zaglebia
Kl.porednia CWC Michelle Pfeiffer Modny Drobiazg
Kl.porednia II LOKATA Complement Judy
Kl.porednia III LOKATA Sasquehanna Midori
Kl.porednia IV LOKATA Complement Jody
Kl.otwarta CWC Sybilla Cave Canem
Kl.otwarta II LOKATA Ari z Zag喚bia
Kl.u篡tkowa Zw. Adelajda Pot璕a Mi這ci
Kl.champion闚 Zw. Dora Scandinavia Finland


BERLIN - mi璠zynarodowa 25.03.
S璠zia:E.Mjaerum- Norwegia

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl. otwarta doskona豉 TOTTELINA OBSERVER


WARSZAWA

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.szczeni靖 Zw. Call Me Elvis Goldenmania- NASZ!!
Kl.szczeni靖 II Charlie Primula
Kl.szczeni靖 III Cytrus Czar Kasi
Kl.szczeni靖 IV Complement Wagabunda
Kl.m這dzie篡 Zw.M這dzie篡 I Brutus Gordius
Kl.m這dzie篡 II Lokata Complement Polonus
Kl.m這dzie篡 III LOKATA Complement Masterpiele
Kl.m這dzie篡 IV LOKATA Heros Ungaro FCI- NASZ!!!
Kl.m這dzie篡 V Max z Karczewskich Szuwar闚
Kl.porednia I Complement Ivoryman
Kl.porednia II Cammiu Strong Vilities
Kl.porednia III Gaylord Golden Erinor
Kl.porednia IV Cyryl z Wiernych Ma貪osi
Kl.otwarta I Prima Patton
Kl.otwarta II Orkan Gordius
Kl.otwarta III Ghostbuster Complement
Kl.otwarta IV Fagot Filia Zadziory
Kl.u篡tkowa bdb Cezar Staszel
Kl.champion闚 Zw. Jaskar Tarquin
Kl.champion闚 II Dragon G鏎ska Fantazja
Kl.champion闚 III Charming Mistral of the Four Limes

Por闚nanie
1. Jaskar
2.Ivoryman
Patton

Kl.szczeni靖 I. Carribean Dream Goldenmania- NASZA!!
Kl.szczeni靖 II Chiara Goldenmania
Kl.szczeni靖 III Alpaga Melonowy Raj
Kl.szczeni靖 IV Dafne Gordius

Por闚nanie szczeni靖
1.Carribean Dream
2.Call me Elvis



WROCxW
s璠zia Uwe Fisher
zebra Pawe
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.m這dzie篡 Zw. Hardy Alwin Golden Erinor
Kl.m這dzie篡 II Complement Ramzes
Kl.m這dzie篡 III Best Drago z lenych Ostep闚
Kl.m這dzie篡 IV Quito Polaris
Kl.porednia I Greg Zwariowany Duet
Kl.porednia II Trubadur Bia貫 Z這to- NASZ!!!
Kl.otwarta I(CACiB) Complement Hacker Horacy
Kl.otwarta II(res.CACiB Styal Socrates
Kl.otwarta III Aplauz Gorzowska Panorama
Kl.otwarta IV Yasmin Negrus
Kl.champion闚 Zw. gaylord Golden Erinor
Kl.champion闚 II Nissan Negrus

Kl.m這dzie篡 I Zora golden Luk
Kl.m這dzie篡 II Catch the Wind French Affair
Kl.m這dzie篡 III Uchatka Hyperion
Kl.porednia I(CACiB) Boni z Zag貫bia
Kl.porednia II Catch the Wind Eternity
Kl.porednia III Nel Plus
Kl.porednia IV Aza z Ulicy Torowej
Kl.otwarta I Elein Yavanna
Kl.otwarta II Complement Rumba
Kl.porednia IV Fiona of Blue Erinor
Kl.u篡tkowa I Sasqehanna Minako
Kl.champion闚 I On My Mind Oligarchia
Kl.champion闚 II Axela z Zag喚bia
Kl.champion闚 III Michaella Pfeiffer Modny Drobiazg


NOWY S丘Z
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.0-4 I Hacker Horacy Complement
Kl.0-4 II Doktryner Complement
Kl.0-4 III Idem IBIS z Lenych Ost瘼闚
Kl.0-4 IV KNIA IGOR Alter Idem

Kl.M1-1 I Smyka趾a Sasguehanna
Kl.P-6 I ERIS Yavanna
Kl.P-6 II AFRODYTA Gordius
Kl.P-6 III MANDRAGORA Complement
Kl.P-6 IV ARNA z Ulicy Torowej
Kl.P-6 V Aza z Ulicy Torowej
Kl.P-6 VI Aja z Ulicy Torowej
Kl.0-1 I D簑di z Zywieckiej Kotliny


ZAKOPANE

zebra豉 Agata od Leosi
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.porednia I Greg Zwariowany Duet
Kl.porednia II Aldi spod D瑿u
Kl.otwarta I Fargot Iris Saviola
Kl.otwarta II Knia Igor Alter Idem
Kl.otwarta III Idem Ibis z lenych Ost瘼闚

Kl.szczeni靖 I Belle Bijou z Lenych Ost瘼闚
Kl.m這dzie篡 I Ajuga Echo Asy簑
Kl.m這dzie篡 II Caraiben Dream Goldenmania
Kl.porednia I Eris Yavanna
Kl.porednia II Fanda Goczal
Kl.porednia III Tais Bia貫 Z這to
Kl.otwarta I D簑di z 砰wieckiej Kotliny
Kl.otwarta II Amiga Goldenka
Kl.otwarta III Gaja z 砰wieckiej Kotliny


AUGUST紟

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.m這dzie篡 Zw. Bruno-S這dzik Sasqehanna
Kl.porednia I Rob Roy zed Z這tego Brzegu
Kl.otwarta I Muhammad Ali Modny Drobiazg
Kl.champion闚 Zw. Junior Nando Jannis Complement

Kl.m這dzie篡 I Asteria Hugo
Kl.porednia I Rosemary ze Z這tego brzegu
Kl.otwarta I Secret Historia 草速ej Ci瞠mki


POZNA
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.szczeni靖 Zw. Oda Odessa Sublimacja
Kl.szczeni靖 II Astra Polaris
Kl.m這dzie篡 I Zora Golden Luk
Kl.m這dzie篡 II Zynah V.D.Lochtergoldens
Kl.m這dzie篡 III Catch de Wind French Affair
Kl.m這dziezy IV Complement Tango
Kl.porednia I Catch de Wind Eternity
Kl.porednia II Afrodyta Gordius
Kl.porednia III Nel plus
Kl.porednia IV Gemma Zwariowany Duet
Kl.otwarta Zw. Heapy D瞠mojady
Kl.otwarta II. Elein Yavanna
Kl.otwarta III Complement Optima Fide
Kl.otwarta IV Dora od Astrid
Kl.u篡tkowa Zw. Birma Gordius
Kl.champion闚 I (CACiB) Dynamic Stargleam
Kl.champion闚 II On my mind Oligarchia
Kl.champion闚 III Complement Beza
Kl.m這dzie篡 I Complement Ramzes
Kl.m這dzie篡 II What a Wonderfull World Kwintesencja
Kl.m這dzie篡 III Faworyt Bufor
Kl.m這dzie篡 IV Zandor of the Music maker z karczewskich Szuwar闚
Kl.porednia I Greg Zwariowany Duet
Kl.porednia II Trubadur Bia貫 Z這to
Kl.porednia III Ducat Lorwet
Kl.porednia IV Bady od Vltavske Strane
Kl.otwarta I Complement Hacker Horacy
Kl.otwarta II Complement Ivoryman
Kl.otwarta III Bufor od Astrid
Kl.otwarta IV Complement Janosik
Kl.champion闚 I Dragon G鏎ska Fantazja
Kl.champion闚 II Gaylord Golden edrinor
Kl.champion闚 III Sokrates Cave Canem
Kl.champion闚 IV Charming Mistral Of The Four Limes


SOPOT
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.m這dzie篡 I Hardy Alwin Golden Erinor
Kl.m這dzie篡 II Complement Wagabunda
Kl.m這dzie篡 III Ajax znad Kaszubskiego Morza
Kl.porednia I Atila Litus
Kl.porednia II Emir Yavanna
Kl.porednia III Rob Roy ze Z這tego Brzegu
Kl.otwarta I,Zw rasy Hunter Harry Complement
Kl.otwarta II Jantar Cerasus
Kl.otwarta III. Gawain ze Stoneherge
Kl.otwarta III Redeb Iryd
Kl.otwarta IV Masumi Staszel
Kl.u篡tkowa Zw. Firedrake Lake Jeanton
Kl.champion闚 I Charming Mistral of the Four Limes
Kl.m這dzie篡 I Gracja Zwariowany Duet
Kl.m這dzie篡 II Mata Hari Cerasus
Kl.m這dzie篡 III Jestem Pi瘯na Goldi
Kl.m這dziezy IV Tebessa Complement
cofnij

Wszelkie wyniki mile widziane.