Wyniki wystaw w 2000 roku

opublikowane dzięki mrówczej pracy członków listy dyskusyjnej Goldeny

cofnij




OPOLE - międzynarodowa 29-30.04.

KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA WŁAŚCICEL KOLOR
Kl.Młodzieży Zw.Młodzieży GAWIAN ze Stonehenge K.Cierniak kremowy
Kl.Młodzieży doskonała JOKER Książęcy Dwór S.Kowalczyk złoty
Kl.Młodzieży doskonała CAMERON Cień Wilka B.Sarna złoty
Kl.pośrednia CWC GULIWER Górska Fantazja J.Radziszewski złoty
Kl.pośrednia doskonała GOWAN in May's Baltimore Raven G.Weider złoty
Kl.pośrednia doskonała HEROS ze Sztormowej B.Konopka kremowo złoty
Kl.otwarta CWC Res CACIB DZOS Saviola A.Ujma kremowy
Kl.otwarta doskonała NISSAN Negrus Z.Krzyżańska kremowo złoty
Kl.otwarta doskonała VADIM VIGOR MERKURY W.Konopko złoty
Kl.championów CWC, CACIB DRAGON Górska Fantazja W.Karlikowski złoty

Kl.młodzieży Zw.Młodzieży MICHELLE PFEIFER Modny Drobiazg B.Rudziński kremowa
Kl.młodzieży doskonała HERA ze Sztormowej M.Rousseau-Fischbach złota
Kl.młodzieży doskonała SASQUEHANNA MIDORI M.Tuliszewska kremowa
Kl.pośrednia CWC GINERWA ze Stonehenge P.Banczew kremowa
Kl.pośrednia doskonała ON MY MIND Oligarchia(FCI) D.Pilarczyk-Pilat biszkoptowa
Kl.pośrednia doskonała WEGA z Zywieckiej Kotliny B.Rudziński złota

cofnij



LESZNO - międzynarodowa 20-21.05.

Sędzia:Wilfried Peper
>
KLASA NAZWA I PRZYDOMEK WŁAŚCICEL OCENA
Kl. młodzieży HERA ze Sztormowej M.Rousseau-Fischbach doskonała
Kl. młodzieży FEDORA od Astrid E.Kazimierczuk doskonała
Kl.młodzieży FERA od Astrid D.Szczebiotko doskonała
Kl.młodzieży FELICJA Ungaro R.Górski doskonała
Kl.pośrednia GLORIS Cerasus E.Sołtysik doskonała
Kl.pośrednia ZADKA z Żywieckiej Doliny I.Pilecka- Lasik doskonała
Kl.pośrednia DORIN od Astrid P.Matyja doskonała
Kl.pośrednia GRACJA Cerasus A.Kanigowska-Rajca doskonała
Kl.otwarta FIVESHIL my Mysterious Grootenboer Kamstra JB doskonała
Kl.otwarta GOWAN in may's all about Fame HP.Thurling doskonała
Kl.otwarta VIVA Vigor Merkury M.Kuberska doskonała
Kl.otwarta VEGA Vigor Merkury M.Przybylski doskonała
Kl.championów PRIMA Panna Młoda M.Supronowicz doskonała


cofnij



BYTOM - krajowa 28.05.

KLASA NAZWA I PRZYDOMEK PSA OCENA
Kl. młodzieży MARTIN GOLDI Xandrina doskonała
Kl. pośrednia JUNIOR NANDO JANNIS Complement doskonała
Kl.otwarta DZOS Saviola doskonała
Kl.otwarta YOUR MAJESTY Kwintesencja doskonała
Kl.otwarta ASPEN z Niedźwiedziej Gawry doskonała
Kl.użytkowa BLADE BODIE of Blue Erinor doskonała
Kl.championów CHICAGO of Top Team doskonała
Kl.championów TYLKO TEN TALMIGOLD Complement doskonała

Kl. młodzieży HAGA z Żywieckiej Kotliny doskonała
Kl. młodzieży JUSTIS Complement doskonała
Kl.pośrednia ON MY MIND Oligarchia doskonała
Kl.pośrednia RESCATOR Snow White doskonała
Kl.pośrednia ZŁOTA JESIEŃ Sasguehanna doskonała
Kl.pośrednia DŻUDI z Żywieckiej Kotliny doskonała
Porównanie: CHICAGO Of Top Team
cofnij



ŁÓDŹ - krajowa 06-07.06.

KLASA NAZWA I PRZYDOMEK PSA OCENA
Kl. młodzieży CYRYL z Wiernych Małgosi doskonała
Kl. pośrednia GULIWER Górska Fantazja doskonała
Kl. otwarta CHARMING MISTRAL Of The Four Limes doskonała
Kl. championów DRAGON Górska Fantazja doskonała
Porównanie: DRAGON Górska Fantazja
cofnij



SZCZECIN - międzynarodowa 17-18.06.

KLASA NAZWA I PRZYDOMEK PSA OCENA
Kl.szczeniąt CHELSEA Fabryka Championów doskonała
Kl.młodzieży HEAPY Dżemojad doskonała
Kl.młodzieży WIKI Tajemnica doskonała
Kl.młodzieży CHELSEA Catch the Wind doskonała
Kl.młodzieży MIDORI Sasguehanna doskonała
Kl. pośrednia HAGA Cerasus doskonała
Kl.pośrednia BRENDY Fabryka Championów doskonała
Kl. otwarta SAGA doskonała
Kl. championów PRIMA Panna Młoda doskonała

Kl. młodzieży ETALON Galans doskonała
Kl. młodzieży HUNTER HARRY Complement doskonała
Kl. młodzieży COSMOPOLITAN Catch the Wind doskonała
Kl. młodzieży MILORD Sasguehanna doskonała
Kl. otwarta VADIM VIGOR Merkury doskonała
Kl.championów CHICAGO of Top Team doskonała
Kl. użytkowa SAHIB Norsken doskonała

cofnij



MEDIOLAN 20-25.06.

OCENA PŁEĆ NAZWA I PRZYDOMEK PSA KRAJ
Ris.CACIB pies BENTLEYBOY Włochy
CACIB pies LORINFORD Harleguin Finlandia
World Champion 2000 pies LORINFORD Harleguin Finlandia
BOB pies LORINFORD Harleguin Finlandia
CAC pies O'NEILL OF Glen Sheallag Francja
Enci Champion of the Year pies O'NEILL OF Glen Sheallag Francja
RIS.CAC pies ROYAL Crest Gold-n Pegasus Włochy
World Junior Champion 2000 pies Royal Crest Gold-n LOVEITLIKEA VALENTINE Włochy
World Promise 2000 pies YERICO van Artesendal Belgia

CACIB suka BIBI BLUES of the Hellacious Acres Holandia
World Champion 2000 suka BIBI BLUES of the Hellacious Acres Holandia
RIS.CACIB suka CASTELWOOD Love me Tender Szwajcaria
CAC suka CASTELWOOD Love me Tender Szwajcaria
ENCI Champion of the Year suka CASTELWOOD Love me Tender Szwajcaria
RIS CAC. suka OUT of the World of GLEn SHEALLAG Francja
World Junior Champion 2000 suka WOODLAND PARADISE SPRING CLASSIC Holandia
World promise 2000 suka WELSEA'S OLYMPIA Włochy

Wystawiono ponad 240 golden retrieverów
cofnij



WILNO

Sędzia Ernest Vanherle - Belgia
KLASA PŁEĆ NAZWA I PRZYDOMEK PSA
Kl.szczenieąt pies CAMEL TROPHY Herkus
Kl.szczenieąt pies Nenuoramos DARLING
Kl.młodzieży pies CAMIU STRONG Vilties spindulys
Kl.młodzieży pies CHANTI-WOOD Vilties spindulys
Kl.młodzieży pies OLIMPAS-AUKSELIS Vilties spindulys
Kl.młodzieży pies ORION Vilnoja
Kl.młodzieży pies STRONG STAEL SENSIBILITY NIGEL
Kl.pośrednia pies JASKAR TARQUIN
Kl.pośrednia pies ORIGINAL BY Oligarchia
Kl.otwarta pies AMIGO Vilties spindulys
Kl.otwarta pies LTU CH BRITANIS Herkus
Kl.championów pies LTU CH ARNOLD
Kl.championów pies Multi CH XANTHOS WOT'SIZNAME

Kl.szczeniąt suka CASABLANCA Herkus
Kl.szczeniąt suka CLEOPATRA Herkus
Kl.szczeniąt suka Nenuramus DOLLY
Kl.młodzieży suka CANDY WHITE Vilites Spindulys
Kl.młodzieży suka OFF COURSE of the Hellacious Acres
Kl.młodzieży suka ORBITA Vilnoja
Kl.pośrednia suka LTU CH AIRA Vilites spindulys
Kl.pośrednia suka AMBER Vilites spindulys
Kl.pośrednia suka CHAMPANGE Fantastika
Kl.otwarta suka BARBIE GIRL Fantastika
Kl.otwarta suka BELLA DONNA Herkus
Kl.otwarta suka BLANSA Herkus
Kl.otwarta suka LTU CH LADY MINERVA Oligarchia
Kl.otwarta suka LTU CH PRETTY WOMAN of Top Team
Kl.otwarta suka SAGITTA-SAGA Cave Canem
Kl.championów suka Multi CH KASHMIR Oligarchia

cofnij



POZNAŃ - europejska 27-29.10.

PSY


Sędzia Elisabeth Rhodin- Szwecja
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA WŁAŚCICEL
Kl.Szczeniąt Lokata1 POLONEZ Complement B.P.Polańczyk
Kl.Szczeniąt Lokata 2 LUNO OD ASTRID Marlena Kardach
Kl.Młodzieży Lokata 1 CALIF BOY VOM ROSTHORN FCI Bettina Riedl
Kl.Młodzieży Lokata 2 GOLDENSMILE DOPEY Sari Karjalainen
Kl.Młodzieży Lokata 3 EDELWEISS A.Golovchenko
Kl.Młodzieży Lokata 4 EMAXIS EXCLUSIVE D.Usikov


Sędzia Luis Pinto Texeira - Portugalia
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA WŁAŚCICEL
Kl.Pośrednia Lokata 1 ALEX OD HRADU VEVERI Risto Maki
Kl.Pośrednia Lokata 2 FORTUNE TELLER GOLDEN ERINOR Marta Embertova
Kl.Pośrednia Lokata 3 GOLDENCOAT MIDNIGHT COWBOY Katja Kari Blom
Kl.Pośrednia Lokata 4 HUNTER HARRY Complement Beata Kulikowska
Kl.Otwarta Lokata 1 FAIRFIELD FIREQUEST H.G. Rosema, W.A. Vrielink
Kl.Otwarta Lokata 2 GOLDEN COLLECTION DANISH DIVER Rita Olsen
Kl.Otwarta Lokata 3 GULIWER GÓRSKA FANTAZJA H.G. Rosema, W.A. Vrielink
Kl.Otwarta Lokata 4 VADIM VIGOR MERKURY Witold Konopko
Kl.Użytkowa Lokata 1 CHEEK TO CHEEK LUCKY STRIKE Marie -Alpais Bazin
Kl.Użytkowa Lokata 2 SAHIB NORSKEN M.W.Rzytelewscy
Kl.Użytkowa Lokata 3 MAX DU MARAIS DE LA SANGSURIERE Johann Moiteaux
Kl.Championów Lokata 1 LORINFORD HARLEQUIN H.J.Varjamo
Kl.Championów Lokata 2 KARVIN BASIC INSTINCT Porfy T., Juhasz P.
Kl.Championów Lokata 3 GOLDENSMILE GANGLEADER Sari Karjalainen
Kl.Championów Lokata 4 DRAGON GÓRSKA FANTAZJA Sławomir Karlikowski


SUKI
Sędzia Elisabeth Rhodin - Szwecja
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA WŁAŚCICEL
Kl.Szczeniąt Lokata 1 COMPLEMENT POLKA B.P.Polańczyk
Kl.Szczeniąt Lokata 2 AFRODYTA GORDIUS Jolanta Walczak
Kl.Szczeniąt Lokata 3 HAIRY UNGARO FCI Iwona Mańkowska
Kl.Szczeniąt Lokata 4 ELEIN YAVANNA Agnieszka Chwojnowska
Kl.Młodzieży Lokata 1 CYDIPPESGIGGLE V.D.KRAAY HEIDE K.H.J.G. Van Gemert
Kl.Młodzieży Lokata 2 KALOCSAHAZI URSULA Gyorgyna Katus
Kl.Młodzieży Lokata 3 YVORY OF BRIDGE FOUR Ch.M.Borgmans
Kl.Młodzieży Lokata 4 GRACIELA GOLDEN ERINOR Alena Cecrdlova


Sędzia Henric Fryckstrand - Szwecja
KLASA OCENA NAZWA I PRZYDOMEK PSA WŁAŚCICEL
Kl.Pośrednia Lokata 1 A PINK PANTHER Valentina Zanini
Kl.Pośrednia Lokata 2 ORDOGHEGYI BERNI WENDY Aurelne Paszty
Kl.Pośrednia Lokata 3 MICHELLE PFEIFFER MODNY DROBIAZG Bolesław Rudziński
Kl.Pośrednia Lokata 4 OF COURSE OF THE HELLACIOUS ACRES Andrzej Stepiński
Kl.Otwarta Lokata 1 PAUDELL PRIDE AND PREJUDICE Rosema H.G. Vrielink
Kl.Otwarta Lokata 2 GRACEFUL Vrielink, Veerstra H.W.
Kl.Otwarta Lokata 3 UMFORGOTTEM OF BRIDGE FOUR Ch.M. Borgmans
Kl.Otwarta Lokata 4 SIATHAM ROXELANA Marie- Alpais Bazin
Kl.Użytkowa Lokata 1 KALOCSAHAZI LENCSI Porfy T., Juhasz P.
Kl.Użytkowa Lokata 2 ALABAMA STASZEL Ewa Szeligowska
Kl.Użytkowa Lokata 3 BETA FABRYKA CHAMPIONÓW Małgorzata Sajkowska
Kl.Użytkowa Lokata 4 ASTA Z RADLICKYCH LUK Sarka Tonova
Kl.Championów Lokata 1 GALANS CIROKA Porfy T., Juhasz T.
Kl.Championów Lokata 2 PRIMA PANNA MŁODA Małgorzata Supronowicz
Kl.Championów Lokata 3 TSUBURA MIMOZA Shamin
Kl.Championów Lokata 4 AGAPEMA NORSKEN Aleksandra Ludwikowska




cofnij