Kalendarz wystaw 2005

Uwaga! Aby zgłosić psa na wystawę w 2005 roku należy mieć opłaconą składkę członkowską ZKwP za 2005 rok

cofnij



DATA MIASTO RANGA WYSTAWY TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ PROPONOWANA
OBSADA SĘDZIOWSKA
22-23.01. Głogów (O.Legnica) krajowa 30.12.2004 A. Bogucka
6.02. Rzeszów krajowa 15.01 M. Lorenc
13.02. Bydgoszcz krajowa 25.01. H. Klimaszewska
20.02. Gdańsk krajowa ras GR. III,IV,V,VI,VII,VIII,X 30.01 K. Ściesiński
27.02. Leszno championów 31.01 Z. Jakubowski
BOG-A. Bogucka
6.03. Jarosław (O.Przemyśl) krajowa 15.02 M. Kozber
19.03. KATOWICE międzynarodowa 31.01. E. Peper(D)-kl.szczeniąt
I. Nagy(H)
8.04. WARSZAWA międzynarodowa 31.01./25.02. K. Butimova(LT)-kl.szczeniąt,młodzieży
E. Chwalibóg
16.04. Grudziądz Klubowa gr VIII 15.03. E. Sobieszczańska
H. Stępka
17.04. Lublin Klubowa gr VIII 31.04. E. Szeliga-Szeremeta
23.04. OPOLE międzynarodowa 15.03. E. Sobieszczańska-kl. szczeniąt, młodzieży
P. Berchtold(A)
1.05. ŁÓDŹ międzynarodowa 31.03. J. Matyas(SK),
R. Menaker(USA),
H. Muller(CH),
L. Ubrova(CZ)
3.05. Bydgoszcz krajowa    
15.05. Jelenia Góra krajowa 25.04. S. Abłamowicz
15.05. Kielce krajowa    
15.05. Dobre Miasto (O. Olsztyn) krajowa 15.04. K. Czechowski, W. Trzebiecki
22.05. Bytom krajowa    
22.05. Inowrocław krajowa    
22.05. Radom krajowa 30.04. B. Kowalska-Malitka
22.05. Słupsk krajowa    
29.05. LESZNO międzynarodowa 28.04. H. Morss(GB)
5.06. Gorzów Wielkopolski krajowa    
5.06. Płock krajowa    
11.06. Wrocław krajowa gr. VIII   E. Sobieszczańska
12.06. Kalisz krajowa    
12.06. Wałbrzych krajowa    
12.06. Lublin krajowa   M. Cyperling
18-19.06. SZCZECIN międzynarodowa   J. Szczepańska-Korpetta
26-27.06 KRAKÓW międzynarodowa 20.05. Z. Kuperberg(Izrael)
3.07. Olsztyn krajowa 3.06. J. Szczepańska-Korpetta, K.Sajnóg
3.07. Ustroń k/Bielska Białej krajowa 5.06. W. Burski
10.07. Warszawa krajowa    
10.07. Gdynia krajowa    
17.07. Krosno krajowa    
25.07. Augustów (O. Białystok) krajowa    
24.07. Koszalin krajowa    
31.07. Nowy Sącz krajowa    
7.08. Zakopane krajowa    
7.08. Chojnice krajowa    
7.08. Głogów (O.Legnica) krajowa    
13.08. SOPOT MIĘDZYNARODOWA 30.06. A. Verbeek(NL)
21.08. Toruń krajowa 31.07. M. Wytyk, W. Schicher(D)
21.08. Rzeszów krajowa    
28.08. Racibórz krajowa    
28.08. Białystok krajowa    
3.09. Częstochowa krajowa gr. VIII    
4.09. Częstochowa krajowa    
4.09. Przemyśl krajowa    
4.09. Włocławek krajowa    
11.09. Chorzów krajowa    
11.09. Zielona Góra krajowa 11.08.  
17.09. Antoninek (O.Poznań) krajowa psów myśliwskich    
24-25.09. WROCŁAW międzynarodowa   J. Szczepańska-Korpetta
2.10. Legionowo krajowa    
2.10. Rybnik krajowa    
8.10. Przechlewko (O. Słupsk) krajowa    
9.10. Zabrze krajowa    
7.11. POZNAŃ międzynarodowa    
19-20.11. Kielce krajowa    
3-4.12 Nowa Ruda(O. Wałbrzych) krajowa    




cofnij